Słowo na Dziś #5 i LISTA POSŁÓW

0
567

Kontynuacja akcji z wczorajszego Słowa na Dziś #4, ale oprócz pisania e-maili możemy jeszcze dzwonić do posłów, senatorów, niech mają gorące telefony.

Niech przestraszą się suwerena!

Jeśli pan Poseł albo pan Senator w jakikolwiek sposób przyczyni się do odwołania ministra Macierewicza to nigdy więcej, w żadnych wyborach na pana nie zagłosuję.

Słowo na dziś

Zapraszamy na cały mini-program Ruchu 11 Listopada:

Alfabetyczna lista posłów:

A Andrespol: Alicja Kaczorowska, tel. 506 799 056 Andrychów: Marek Polak, tel. (33) 875-76-33 , (33) 875-76-33 Augustów: Jarosław Zieliński, (87) 644-57-73

B Bartoszyce: Adam Ołdakowski, tel. (89) 762-16-92, (89) 762-16-92 Jerzy Wilk, (89)7621692 Bełchatów: Dariusz Kubiak, tel. 720-835-377 Biała Podlaska: Adam Abramowicz, tel. (83) 342-27-01 Jan (Janusz) Szewczak, tel. (83) 343-36-77 Białobrzegi: Dariusz Bąk, tel. (48) 363-02-30 fax (48) 363-02-30 Białogard: Stefan Strzałkowski, 795111323 Białystok: Krzysztof Jurgiel, tel. (85) 74-230-37 , 85 742 30 37 Dariusz Piontkowski, tel. (85) 652-24-09 , tel. 666-890-775, Jacek Żalek, tel. (85) 874-42-87 Bernadeta Krynicka, (85) 742-30-37 Jarosław Zieliński, (85) 653-77-69 Bielsko Biała: Jacek Falfus, tel. (33) 82-83-960 , fax (33) 816-98-98 Bielsko-Biała: Grzegorz Puda, tel. 504-930-563 , 504930563 Stanisław Pięta, tel. (33) 821-81-21 Stanisław Szwed, tel. (33) 821-71-62 Bierutów: Mariusz Jędrysek, tel. 519-817-307 Biłgoraj: Agata Borowiec, 530356121;533599113, 530356121 Piotr Olszówka, (84)6273727 Braniewo: Adam Ołdakowski, (55)2431780 Jerzy Wilk, (55)2431780 Brodnica: Krzysztof Czabański, tel. 695 907 760 Brzeg: Katarzyna Czochara, tel. 537 451 333 Brzesko:
Józefa Szczurek-Żelazko, (14)6863203 Busko Zdrój: Michał Cieślak, (41)3766032 Bychawa: Jerzy Bielecki, tel. (15) 873-94-07 Bydgoszcz: Bartosz Kownacki, tel. (52) 521-49-88 Ewa Kozanecka, tel. (52) 321-48-22 Piotr Król, tel. 795-839-866 Tomasz Latos, tel. (52) 322-48-48 Łukasz Schreiber, tel. (52) 346-00-28, (52) 346-00-28 Bytom: Wojciech Szarama, tel. 784-075-818 Będzin: Waldemar Andzel, tel. (32) 360-05-26

C Chełm: Beata Mazurek, tel. (82) 564-72-67 Chełmno: Krzysztof Czabański, tel. 695 907 757 Chojnice: Aleksander Mrówczyński, nie ma nr biura gł. jest do Brus:605516643; i do Czerska:502253854 Ciechanów: Robert Kołakowski, tel. (23) 673-51-57 Cieszyn: Jacek Falfus, tel. 504 930 563 Stanisław Pięta, 604541838 Grzegorz Puda, 504 930 563 Stanisław Szwed, (33)3337449; 504930563 Czeladź: Waldemar Andzel, tel. (32) 360-05-26 fax (32) 360-05-26 Częstochowa: Lidia Burzyńska, tel. 691-540-394, (34)3224023; 507437679 Szymon Giżyński, tel. (34) 368-11-61, (34) 368-11-61 Konrad Głębocki, tel. (34) 500-00-69 Człuchów: Dorota Arciszewska-Mielewczyk, (58)6611606

D Darłowo: Małgorzata Golińska, tel. 883-101-115 Działdowo: Zbigniew Babalski, tel. (23) 697-50-65 Dzierżoniów: Michał Dworczyk, tel. 721-170-681, 721-170-681
Dąbrowa Górnicza: Robert Warwas, tel. 733-739-990 Dąbrowa Tarnowska: Wiesław Krajewski, tel. (14) 655 15 13, (14) 655 15 13 Dębica: Jan Warzecha, tel. (14) 683-38-33 , (14) 683-38-33

E Elbląg: Zbigniew Babalski, tel. (55) 641-58-99, 89 642 17 65 Leonard Krasulski, tel. (55) 641-58-99 , (55) 641-58-99 Jerzy Wilk, tel. (55) 243-17-80 Ełk: Wojciech Kossakowski, tel. (87) 732-10-39

G Garwolin: Grzegorz Woźniak, tel. 601-954-006 Gdańsk: Tadeusz Cymański, tel. 691-030-715 Grzegorz Raczak, tel. 509-166-616 Jarosław Sellin, tel. (58) 66-12-333 Jan Kilian, 691332668 Jan Klawiter, 693337037 Gdynia: Dorota Arciszewska-Mielewczyk, tel. (58) 661-16-06 fax (58) 661-16-06 Janusz Śniadek, tel. (58) 661-31-72 Jan Klawiter, 791909917 Giedlarowa: Kazimierz Gołojuch, tel. (17) 225-44-13 fax (17) 225-44-12 Giżycko: Jerzy Gosiewski, gosiewskijerzy@vp.pl Gliwice: Piotr Pyzik, tel. (32) 335-00-33, (32) 335-00-33 Barbara Dziuk, tel. 730-525-873 fax (32) 444-64-79 Jarosław Gonciarz, tel. (32) 332-64-04 Gniezno: Zbigniew Dolata, tel. (61) 424-26-69, (61) 424-26-69 Krzysztof Ostrowski, 799820506 Gorlice: Barbara Bartuś, tel. (18) 352-01-13, (18) 352-01-13 Gorzów Wielkopolski: Elżbieta Rafalska, tel. (95) 735-20-50 Gostyń: Jan Dziedziczak, tel. (65) 520-42-77; Grajewo: Kazimierz Gwiazdowski, tel. (86) 261-04-14, (86) 261-04-14
Grudziądz: Jan Ardanowski, tel. 512-456-776 Głogów: Wojciech Zubowski, tel. (76) 833-38-86 , tel. (76) 833-38-86, (76) 833-38-86 Głogów Małopolski: Wojciech Buczak, tel. 798-023-722 Głubczyce: Katarzyna Czochara, tel. 574 707 324 600 576 998

I Inowrocław: Ewa Kozanecka, (52) 352-53-66

J Janów Lubelski: Jerzy Bielecki, tel. (15) 873-94-07 Jarocin: Piotr Kaleta, 508444829 Joanna Lichocka, 575312466 Jarosław: Anna Schmidt-Rodziewicz, tel. 790-606-656 Piotr Uruski, (16)6231147 Jastrzębie Zdrój: Grzegorz Matusiak, 883114914 Jasło: Bogdan Rzońca, tel. (13) 44-28-467 Jawor: Elżbieta Witek, tel. (76) 870-51-32 Jaworzno: Dariusz Starzycki, tel. 784-228-315 Jelenia Góra: Marzena Machałek, tel. (75) 752-22-99

K Kalisz: Jan Dziedziczak, tel. (65) 520-42-77 Piotr Kaleta, nie ma nr do biura gł. jest do Leszna:(65)5204277 i do Jarocina: 508444829 Joanna Lichocka, tel. 575-312-466 Jan Mosiński, tel. 733-882-540 Kamienna Góra: Marzena Machałek, 601208770; (75)7522299 Kartuzy: Jan Klawiter, 791909917 Katowice: Bożena Borys-Szopa, tel. (32) 307-21-09 Michał Wójcik, tel. (32) 22010-20, (32) 22010-20 Kielce:
Biuro Poselsko-Senatorskie Prawa i Sprawiedliwości z siedzibą w Kielcach, Tel. (41) 343-39-25 fax (41) 343-39-25 Anna Krupka, 608045712 Dominik Tarczyński, 533242619 Knurów: Jarosław Gonciarz, tel. (32) 332-64-02 Kolbuszowa: Zbigniew Chmielowiec, tel. 507-437-679 Koluszki: Waldemar Buda, tel. 668-890-763 Koniecpol: Lidia Burzyńska, tel. (34) 322-40-23 507437679 Szymon Giżyński, tel. 500-850-704 ; fax(34)3681161 Konin: Witold Czarnecki, tel. (63) 2400218 fax (63) 2400218 Koszalin: Jarosław Kaczyński, tel. (94) 348-93-91 Kościan: Piotr Kaleta, 508444829 Kościerzyna: Jan Klawiter, 604854587 Kożuchów: Marek Ast, tel. (68) 323-07-70 Kraków: Barbara Bubula, tel. (12) 358-34-96, (12) 358-34-96 Jarosław Gowin, tel. (12) 423-48-67 Małgorzata Wassermann, tel. 604-352-535 Małopolskie Biuro Parlamentarne Prawa i Sprawiedliwości, Tel. (12) 633 16 20 fax (12) 633 16 20 Krasnystaw: Teresa Hałas, tel. (82) 576-14-02 Krosno: Piotr Babinetz, tel. (13) 43-640-23, (13) 43-640-23 Stanisław Piotrowicz, tel. (13) 420-26-90 Krzepice: Szymon Giżyński, tel. 500-850-704; (34)3681161 Krzeszowice: Andrzej Adamczyk, tel. (12) 257-90-32 Kutno: Tadeusz Woźniak, tel. (24) 253-78-71 , (24) 253-78-71 Kwidzyn: Jan Kilian, 691332668 Kętrzyn: Iwona Arent, (89)5279626 Kłobuck:
Lidia Burzyńska, tel. 664 505 703 Kłodzko: Michał Dworczyk, tel. 508-793-822 Kłomnice: Lidia Burzyńska, tel. 691-540-394

L Leszno: Piotr Kaleta, (65)5204277 Jan Dziedziczak, tel. (65) 520-42-77 Joanna Lichocka, 575321466 Jan Mosiński, 605267059 Limanowa: Wiesław Janczyk, tel. (18) 337-11-69 , (18) 337-11-69 Lubin: Krzysztof Kubów, tel. (76) 845 99 88 Lublin: Elżbieta Kruk, tel. (81) 442-36-02 Gabriela Masłowska, tel. (81) 534-15-99 Krzysztof Michałkiewicz, tel. (81) 532-65-17 Lech Sprawka, tel. (81) 442-36-01 , (81) 442-36-01 Sylwester Tułajew, tel. (81) 307-77-97, (81) 307-77-97 Lubliniec: Andrzej Gawron, tel. 664-505-799

Ł Łapy: Dariusz Piontkowski, 881-648-116 Łazy: Robert Warwas, 733739990 Łańcut: Kazimierz Gołojuch, tel. (17) 225-44-13 , (17) 225-44-13 Łomianki: Anita Czerwińska, Tel. 664-49-72-64 533-36-36-51 Łomża: Lech Kołakowski, tel. 503-015-149 , tel. (86) 216-68-57 Bernadeta Krynicka, tel. (86) 219-93-28 Łuków: Krzysztof Głuchowski, tel. 667-400-360 Łódź: Waldemar Buda, tel. 668-890-763 Piotr Gliński, tel. 509-817-014 Alicja Kaczorowska, tel. 506-799-046 Joanna Kopcińska, tel. 508-371-887

Zobacz też:  Ziobro zażądał zwolnienia zatrzymanych za napis "Kat" na nagrobku Bolesława Bieruta

M Malbork: Tadeusz Cymański, tel. 691-030-715 Kazimierz Smoliński, 781331917 Mielec: Józefa Hrynkiewicz, tel. (17) 852-03-83 Mikołów: Izabela Kloc, tel. (32) 226-08-23 , tel. (32) 226-08-22 Międzyrzec Podlaski: Marcin Duszek, tel. 530-002-303 Międzyrzecz: Marek Ast, Tel. (68) 323-07-70 Mińsk Mazowiecki: Daniel Milewski, tel. 504-383-222, 504-383-222 Krystyna Pawłowicz, tel. (25) 758-23-43 Teresa Wargocka, tel. 506-967-363 Mońki: Kazimierz Gwiazdowski, tel. (86) 261-04-14 Myślenice: Jarosław Szlachetka, tel. (12) 272-11-01

N Nowa Ruda: Michał Dworczyk, tel. 508-793-822 Nowa Sarzyna: Jerzy Paul, tel. (17) 240-15-49 , tel. 790-588-990 Nowa Sól: Marek Ast, tel. (68) 323-07-70 Nowe Miasto Lubawskie: Zbigniew Babalski, tel. (56) 474-31-09 Leonard Krasulski, (56)4743109;fax(56)4743109 Nowy Dwór Mazowiecki: Anita Czerwińska, Tel. 533-36-36-51 884-932-102 Nowy Sącz: Jan Duda, tel. (18) 442-36-31 , tel. 517-436-429, tel. 516-753-836, 517-436-429 Arkadiusz Mularczyk, tel. (18) 440-76-57, (18) 440-76-57 Piotr Naimski, tel. (18) 442-09-98 Nowy Targ: Anna Paluch, tel. (18) 266-27-53 Edward Siarka, tel. (18) 266-42-02 Nysa: Katarzyna Czochara, tel. 537 451 333

O Odrzywół: Dariusz Bąk, tel. (48) 363-02-30 fax (48) 363-02-30 Oleśnica: Przemysław Czarnecki, tel. 511-235-106 Olkusz: Jacek Osuch, tel. (32) 754-34-13 Olsztyn: Iwona Arent, tel. (89) 527-96-26 Opoczno: Robert Telus, tel. (44) 755-00-76, (44) 755 00 76 Opole: Antoni Duda, tel. 601-401-930, 601-401-930 Patryk Jaki, tel. (77) 441-99-10 Osięciny: Krzysztof Czabański, tel. 695 907 758 Ostrołęka: Arkadiusz Czartoryski, tel. (29) 766-50-17 , fax (29) 766-50-17 Ostróda: Zbigniew Babalski, tel. (89) 642-17-65 Leonard Krasulski, (89)6421765; fax(89)6421765 Otwock: Anita Czerwińska, tel. 509-10-31-63

P Piekary Śląskie: Jerzy Polaczek, tel. (32) 287-15-08 Piotrków Trybunalski: Antoni Macierewicz, tel. 793-101-123 Pleszew: Joanna Lichocka, 575321466 Pleszew : Jan Dziedziczak, tel. 607-171-532 Poddębice: Piotr Polak, tel. (43) 678-20-64 , 43 678 20 64 Poznań: Tadeusz Dziuba, tel. (61) 855-01-35 Proszowice: Włodzimierz Bernacki, tel. (12) 307-11-00 Prudnik: Katarzyna Czochara, 533-36-36-51 Pruszcz Gdański: Jarosław Sellin, (58)6612333 Pruszków: Anita Czerwińska, tel. (22) 299-70-21, , Przemyśl: Marek Kuchciński, tel. (16) 678-49-19, fax (16) 678-49-19 Pszczyna: Jacek Falfus, tel. 504 930 563 Stanisław Pięta, 604541838 Grzegorz Puda, 504 930 563 Stanisław Szwed, 504930563; fax(33)3337449 Puławy: Krzysztof Szulowski, (81) 888-12-60 Pułtusk: Henryk Kowalczyk, tel. (23) 692-68-91 , (23) 692-68-91 Pyskowice: Jarosław Gonciarz, tel. (32) 332-64-03

R Radom: Dariusz Bąk, tel. (48) 363-02-30, (48) 363-02-30 Anna Kwiecień, tel. 733-003-619, 733-003-619 Wojciech Skurkiewicz, tel. (48) 363-02-30 Marek Suski, tel. (48) 362-50-32 Radomsko: Anna Milczanowska, tel. 512-615-325 Rawa Mazowiecka: Grzegorz Wojciechowski, tel. (46) 815-98-56 , 48468159856 Rawicz: Jan Dziedziczak, tel. (65) 520-42-77
Ropczyce: Kazimierz Moskal, tel. (17) 222-70-57 Ruda Śląska: Grzegorz Tobiszowski, tel. (32) 240-40-10 Rumia: Jan Klawiter, tel. 791-909-917 Rybnik: Grzegorz Janik, tel. (32) 424-50-72, (32) 424-50-72 Czesław Sobierajski, tel. (32) 424-70-04 Rzeszów: Wojciech Buczak, tel. (17) 859-33-57 Józefa Hrynkiewicz, tel. (17) 852-03-83 Mieczysław Miazga, tel. 697-818-484, 697-818-484 Andrzej Szlachta, tel. (17) 852-11-03 , (17) 852-11-03 Halina Szydełko, tel. 664-194-005 Krystyna Wróblewska, tel. 505-587-229 , tel. (17) 850-83-20, 505-587-229

S Sandomierz: Marek Kwitek, tel. 884-747-407, 884-747-407 Sanok: Piotr Uruski, tel. (13) 46-34-334, (13) 46-34-334 Sejny: Jarosław Zieliński, (87) 565-66-04 Siedlce: Krzysztof Tchórzewski, tel. (25) 6444407 fax (25) 6444407 Sieradz: Łukasz Rzepecki, tel. (43) 822-00-26 Skała: Elżbieta Duda, tel. 510-438-924 Sochaczew: Maciej Małecki, tel. 791-875-757 Sosnowiec: Ewa Malik, tel. (32) 785-17-03, (32) 785-17-03 Starachowice: Krzysztof Lipiec, tel. (41) 275-30-19 Stargard Szczeciński: Michał Jach, tel. (91) 471-31-45 Starogard Gdański: Jan Kilian, tel. 691-332-668 Stawiski: Kazimierz Gwiazdowski, tel. (86) 261-04-14 Strzelin: Mariusz Jędrysek, tel. 519-817-308 Sulejówek: Teresa Wargocka, 506967363
Suwałki: Jarosław Zieliński, tel. (87) 566-55-48 Syców: Beata Kempa, tel. (62) 785-24-33 Szczecin: Joachim Brudziński, tel. (91) 813-74-22 Leszek Dobrzyński, tel. (91) 434-07-27 , fax (91) 434-07-27 Krzysztof Zaremba, tel. (91) 434-28-12 , fax (91) 434-28-12 Szczecinek: Małgorzata Golińska, tel. 883-101-117 Szczytno: Jerzy Gosiewski, gosiewskijerzy@vp.pl Sztum: Tadeusz Cymański, tel. 691-030-715 Szubin: Ewa Kozanecka, (52) 321-48-22 (52) 384-39-41 Sępólno Krajeńskie: Bartosz Kownacki, 733 172 752 Słomniki: Elżbieta Duda, tel. 510-438-924 Słupca: Witold Czarnecki, tel. 696-266-526 Słupsk: Jolanta Szczypińska, tel. (59) 847-54-26 , tel. (59) 847-54-26, (59) 847-54-26

Ś Śrem: Zbigniew Dolata, tel. 509-453-639 Środa Śląska: Przemysław Czarnecki, tel. 733-947-656 Świdnica: Anna Zalewska, tel. 660-496-416 Świdnik: Artur Soboń, tel. (81) 458-00-22, (81) 4580022

T Tarnowskie Góry: Barbara Dziuk, tel. 730-525-873 , fax (32) 444-64-79, 730-525-873 Tarnów: Anna Czech, tel. (14) 688-99-90 Tczew: Kazimierz Smoliński, tel. 607-336-177 Toruń: Jan Klawiter, 791909917 Jan Ardanowski, tel. (56) 686-28-08 Krzysztof Czabański, tel. 695-907-757 Iwona Michałek, tel. 575-372-431, 575-372-431 Anna Sobecka, tel. (56) 655-43-63 Tuchola: Piotr Król, 795-920-373 Tuchów: Michał Wojtkiewicz, tel. (14) 652-31-70 Turek: Ryszard Bartosik, tel. 887-102-109, 887-102-109 Tuszyn: Waldemar Buda, tel. 668-890-763
Tychy: Andrzej Sośnierz, tel. 504-977-789

W Warszawa: Anita Czerwińska, tel. (22) 299-70-21 Małgorzata Gosiewska, tel. (22) 620-28-57 Mariusz Błaszczak, tel. (22) 621-12-71 Małgorzata Gosiewska, tel. (22) 620-28-58, (22) 620-28-58 Jarosław Kaczyński, tel. (22) 622-91-55 Mariusz Kamiński s. Arkadiusza, tel. (22) 629-17-33 Jarosław Krajewski, tel. (22) 629 59 19 Andrzej Smirnow, tel. 514-171-211 , tel. (22) 659-72-02 Jan Szyszko, tel. (22) 626-83-23 Wałbrzych: Michał Dworczyk, tel. 888-016-231 Wałcz: Małgorzata Golińska, tel. 883-101-116 Wejherowo: Jan Klawiter, 791909917 Więcbork: Tomasz Latos, (52) 322-48-48 Wołomin: Jacek Sasin, tel. (22) 760-04-42, (22) 760-04-42 Wrocław: Piotr Babiarz, tel. (71) 780-49-60 Przemysław Czarnecki, tel. 513-396-983 Mariusz Jędrysek, tel. (71) 795-20-20 Jacek Świat, tel. (71) 795-20-20 Września: Zbigniew Dolata, tel. 600-700-189 Wschowa: Marek Ast, tel. (68) 323-07-70 Wysokie Mazowieckie: Jacek Bogucki, tel. (86) 275-07-00, (86) 275-07-00 Wyszków: Teresa Wargocka, 506967363 Wąbrzeźno: Krzysztof Czabański, tel. 695 907 759 Włocławek: Joanna Borowiak, tel. 603-122-315 Łukasz Zbonikowski, tel. (54) 232-32-44 Włodawa: Agata Borowiec, tel. 533 599 113

Z Zabrze: Barbara Dziuk, tel. 730-525-873 fax (32) 444-64-79 Zamość: Sławomir Zawiślak, tel. (84) 638-44-02 , (84) 638-44-02 Zgierz: Marek Matuszewski, tel. (42) 716-32-10, (42) 716-32-10 Zgorzelec: Marzena Machałek, 601187713 Zielona Góra: Jacek Kurzępa, tel. (68) 325-98-23 fax (68) 325-98-23 Marek Ast, tel. (68) 323-07-70, fax (68) 323-07-70 Jerzy Materna, tel. (68) 320-24-62 Artur Zasada, tel. 784-983-817

Ż Żywiec: Kazimierz Matuszny, tel. 780-169-580 , tel. (33) 825-34-25