APEL O PRZYŚPIESZONE WYBORY PARLAMENTARNE! #Ruch11lListopada

Zapraszamy na “Słowo na Dziś” trzech muszkieterów Ruchu 11 Listopada: Mariana Kowalskiego, pastora Pawła Chojeckiego i mecenasa Andrzeja Turczyna:

APEL O PRZYŚPIESZONE WYBORY PARLAMENTARNE!

– Ruch 11 Listopada to nie jest partia, która wchodzi do rozgrywki o władzę dzisiaj. To jest próba zbudowania ruchu, frontu, środowiska Polaków, którzy żyją mrzonką Wielkiej Polski. Dokładnie tak, jak pierwsza kadrowa kiedyś wyszła w pole, bez żadnych szans na zwycięstwo. Przecież oni nie wyszli pobić trzech carów – 120 chłopa, i bez koni z siodłami na plecach! Oni rzucili serce za przeszkodę, rzucili swój los na stos: „niech Bóg da błogosławieństwo” i to błogosławieństwo dostali, ale nie w wyborach… – mówi pastor Paweł Chojecki.

ruch11listopada

– Pamiętajmy, że w tym momencie nie ma żadnego rządu Prawa i Sprawiedliwości. To jest rząd Morawieckiego i Dudy… – dodaje Marian Kowalski.

– Dlatego przyspieszone wybory dzisiaj, to by była właściwa odpowiedź, bo to by zamknęło drogę, a przynajmniej dało szansę zamknąć drogę spiskowi Euroazjatyckiemu w Polsce.

Absolutnie popieramy przyspieszone wybory, ale to musi zrobić minister Macierewicz, tylko on ma buławę marszałkowską w ręku. Jeśli ją schowa pod pierzynę, to powiemy o nim tak samo jak o Kaczyńskim: „miałeś chamie złoty róg”. Dzisiaj jest czas na „wojnę”, a nie za 5 lat – komentuje pastor Paweł Chojecki.

– Pan Macierewicz może zbudować środowisko poparcia z łatwością… – Marian Kowalski

ruch11listopada

– Oczywiście, w momencie, w którym powiedziałby prawdę i ta prawda byłaby w stanie porwać Polaków, byłaby duża szansa na to, że idea reprezentowana kiedyś przez PiS, byłaby kontynuowana. Idea, ale nie ludzie.

– Uważam, że pan Macierewicz powinien wywalić ten stolik “Okrągłego Stołu”, na tyle na ile się da. Dzisiaj, w tej sytuacji, kiedy ta patriotyczna część Polaków jest oburzona jego dymisją – powinien wykorzystać to oburzenie i wszelką mocą dążyć do przedterminowych wyborów. Wtedy patriotyczni Polacy zagłosowaliby na ten obóz, na czele którego stoi pan Macierewicz, a ci którym są miłe Chiny i juany, to by głosowali na pana Kaczyńskiego i Morawieckiego… – komentuje mecenas Andrzej Turczyn.

Zapraszamy do wysłuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=A1rlu84nZJE&feature=youtu.be