Elżbieta Stępień

Posłanka Nowoczesnej – ekonomistka i “polski” polityk – Elżbieta Stępień zaatakowała Ruch 11 Listopada na pierwszym po rekonstrukcji posiedzeniu Sejmu, za to, że stolica Polski jest… w Warszawie!

Elżbieta Stępień: Liczba przestępstw z nienawiści w Polsce wzrasta z roku na rok. Dlatego też apelujemy do rządu o zdecydowaną reakcję w eliminacji ksenofobicznej agresji. W Lublinie jest billboard, który pokazuje wręcz, że stolicą jest Warszawa, nie Moskwa, nie Berlin, nie Watykan, nie Bruksela. Co państwo zrobiliście z tym, aby takich billboardów nie było w publicznej i jakie środki finansowe planujecie przeznaczyć i jaka liczbie ludzi, by takie z świadomości wydarzenia eliminować?

Odpowiedź pana posła Zielińskiego: Stolicą Polski jednak jest Warszawa i liczba przestępstw z nienawiści wcale nie wzrasta w Polsce.

Komentarz Mariana Kowalskiego: Ta pani okazała się osobą zupełnie podatną na manipulacje i wykonawcą pewnej prowokacji. Otóż widzieli państwo, że smartphone został jej podany przez dżentelmena z tyłu, jest to poseł Łopata z PSL-u z Lublina, którego biuro jest w sąsiednim budynku (tuż obok siedziby IPPTV). On wiedział, że tę panią wkręca i, że ona zrobi bzdurę, bo jemu samemu nie wypada, tego robić. Poseł Łopata jest człowiekiem, który przyczyniał się do usuwania z pracy w Agencjach Rządowych po przejęciu władzy przez PO i PSL osób, które były kombatantami Batalionów Chłopskich! Po to, żeby zrobić miejsce dla kochanek swoich towarzyszy w urzędach.

– A to, że pani z Nowoczesnej ma wątpliwości jak się nazywa stolica Polski i dała się zrobić w kontekst jakiegoś rasizmu, ksenofobii, ataków nienawiści ma coś wspólnego z zamalowaniem tego billboardu. I w tej sprawie podejmiemy odpowiednie kroki – zapewnia Marian Kowalski. 

Atak Nowoczesnej i PSL na Ruch 11 Listopada i Telewizję Idź Pod Prąd może mieć związek ze zdewastowaniem naszego billboardu hasłem Nacjonalizm Stop! Dzisiaj w Sejmie poseł Łopata (PSL) miał na telefonie zdjęcie sprzed zniszczenia billboardu.

https://idzpodprad.pl/aktualnosci/dewastacja-billboardu-idz-prad-komunistow-nienawidzacych-panstwa-polskiego/

Zbiegło się to także z niebezpieczną prowokacją tego samego dnia (05.01.2018) , bo odkręcone zostały śruby w lewym kole samochodu, którym często jeździ pastor Paweł Chojecki, co mogło doprowadzić do śmiertelnego wypadku!

Paweł Chojecki: Ataki przeszły z poziomu wirtualnego na ataki kryminalne. Sprawa “kłopotliwego” patriotycznego Ruchu 11 Listopada jest grzana w PSL-u i Nowoczesnej od kilku dni: co zrobić z Telewizją Idź Pod Prąd, Ruchem 11 Listopada, no i z tym mówiącym prawdę billboardem?… Stąd ewidentnie zamalowanie i zniszczenie tego billboardu oraz atak na jeden z naszych samochodów, który często staje na parkingu przy budynku PSL-u. Ataki właśnie się dzieją na nas i na ten billboard, i przeszły już z poziomu wirtualnego na ataki kryminalne, ataki w sejmie i odbieranie nam wolności słowa!

Marian Kowalski: Chciałbym zaproponować akcję społeczną, proponuję aby państwo wysyłali mapę Polski, atlasy geograficzne na dres klubu parlamentarnego Nowoczesnej, to się może trochę podszkolą z geografii 🙂