Przeczytasz tekst w ok. 2 min.

Gdy dzisiaj Wolny Świat, a szczególnie Stany Zjednoczone Ameryki są atakowane wirusem KPCh i burdami Antify na niespotykaną wcześniej skalę, prezydent Trump odwołał się do fundamentalnych wartości Ameryki: kościoła i Biblii. Został za to zhejtowany nie tylko przez lewackich aktywistów, ale także przez wiele chrześcijańskich autorytetów. Dlatego tak ważne jest, by dziś tysiące chrześcijan jasno stanęły przy prezydencie Donaldzie Trumpie, pokazując wierność Jezusowi i Biblii.

Za czasów prezydenta Obamy istniała obawa, że Stany Zjednoczone zatracą swoje chrześcijańskie korzenie i tożsamość. Barack Obama oficjalnie ogłosił, że Ameryka przestała być chrześcijańskim narodem! W 2015 roku Sąd Najwyższy USA zalegalizował tzw. małżeństwa homoseksualne. Pojawiły się przewidywania, że w Ameryce rozpocznie się czas prześladowań wiernych Jezusowi chrześcijan („Stoimy przed rzeczywistym zagrożeniem, że chrześcijanie spotkają się ze sprzeciwem, utratą pracy, jawną dyskryminacją i utratą wolności religijnej” –  prof. R. Albert Mohler, rektor The Southern Baptist Theological Seminary, w rozmowie z IPP TV, czerwiec 2015). Ale wtedy prezydentem USA został Donald Trump!

Prezydent Trump dał chrześcijanom nie tylko nadzieję, ale pełniąc swój urząd, zatrzymał anty-Boże trendy i rozpoczął przywracanie chrześcijańskiego dziedzictwa w Ameryce. Dlatego jest tak znienawidzony przez siły Imperium Zła, zarówno poza granicami USA, jak i wewnątrz nich.

Gdy dzisiaj Wolny Świat, a szczególnie Stany Zjednoczone Ameryki są atakowane wirusem KPCh i burdami Antify na niespotykaną wcześniej skalę, prezydent Trump odwołał się do fundamentalnych wartości Ameryki: kościoła i Biblii. Za to został zhejtowany nie tylko przez lewackich aktywistów, ale także przez wiele chrześcijańskich autorytetów. Dlatego tak ważne jest, by dziś tysiące chrześcijan jasno stanęły przy prezydencie Donaldzie Trumpie, pokazując wierność Jezusowi i Biblii.

Album zdjęć akcji #ChristiansForUSA: 

Gdy Imperium Zła chce wygrać batalię o dusze i umysły ludzi na całym świecie, my, chrześcijanie, nie możemy stać z boku. Upadek chrześcijańskiej Ameryki będzie oznaczał koniec chrześcijańskiej cywilizacji na całym świecie. Wielka polityka nie rozgrywa się tylko wśród przywódców i na dyplomatycznych salonach. Przede wszystkim rozgrywa się w Tobie. Twoje zdanie, Twoja deklaracja naprawdę się liczą! Wielka rzeka nie zaistniałaby, gdyby nie stworzyły jej miliony kropli. Ty i ja możemy coś zrobić razem, by dać świadectwo Prawdzie, by sprzeciwić się Złu i by wesprzeć ludzi, którzy walczą na pierwszej linii obrony naszej cywilizacji. Teraz nie musisz zrobić wiele, wystarczy, że sfotografujesz się z Biblią i dołączysz do akcji #ChristiansForUSA, wspierając chrześcijańskie fundamenty Ameryki i jej prezydenta Donalda Trumpa!

 

Paweł Chojecki

pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie

redaktor naczelny Telewizji Idź Pod Prąd

 

Teraz nie musisz zrobić wiele, wystarczy, że sfotografujesz się z Biblią i dołączysz do akcji #ChristiansForUSA, wspierając chrześcijańskie fundamenty Ameryki i jej prezydenta Donalda Trumpa!

Prześlij zdjęcie na adres [email protected]