Wybryki nieOPOZYCJI...parodie i takie, takie :]

Zapraszamy do dyskusji.
stachu

Wybryki nieOPOZYCJI...parodie i takie, takie :]

Postautor: stachu » śr sty 11, 2017 4:13 pm

Jak wiecie senat przyjął dziś ustawę budżetowa na 2017. Oczywiście 5 kolumna nie uznaje tego budżetu. Zamiast zająć się robotą wolą proznowac. Mianowicie od paru dni zgłaszali chęć wniesienia poprawek co skutkowowaloby powrotem w/w ustawy do sejmu. Przyszło co do czego, to niezglosili ani jednej poprawki i o to mają pretensje. "Ustawa bez poprawek jest nie do przyjecia" . W sumie to już się pogubilem o co im chodzi. Ale na logikę wychodzi, ze nieakceptuja zaakceptowanej przez senat ustawy, która olali poprzez swoją bierność polityczna. To coś mniej więcej w stylu Ja też nie zgadzam sie na nie zgadzanie.... ogólnie dziś rozlozyli mnie na czynniki pierwsze. Politycy wielcy: do kamieniolomow.

Zachęcam abyście wrzucali w odpowiedziasz również swoje spostrzeżenia obnazajace bezradność, glupote ,itd .reprezentantow piatej kolumny

Materiał oglądałem na tvp info , a link wrzucam z wprost, jest tam nagranie video : https://www.wprost.pl/kraj/10037840/Co- ... -bylo.html
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2017 7:18 pm przez stachu, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

stachu

Re: Wybryki nieOPOZYCJI...parodie i takie, takie :]

Postautor: stachu » śr sty 11, 2017 6:41 pm

A myślałem, ze już mnie dziś niczym niezaskocza. Pozwolę sobie wkleić swoją wypowiedź z innego tematu :
Aktualnie siedzę przed telewizorem. Od momentu przyjęcia ustawy B 2017. A ci dalej stoją, szkoda że tylko na pokaz. Przed 10 minutami pokazano nagranie posła z PISu na którym widać jedna postać ...senatora PO. Okazuje się, ze nikogo z zadeklarowanych okupantów sali plenarnej tam nie bylo. No tak, niema kamer to i ich również. Obłuda za obłuda, ale 5 kolumna im wszystko wybaczy. Uśmiałem się jakie zdziwienie mieli wypisane na czole blokujac "wytrwale"jak Kuchcinski po chwili zamknął posiedzenie i przełożył je na jutro.
Ten widok - Bezcenne
Dodam iz ten poseł nagrał to w dzień po 14 godzinie.

Awatar użytkownika
Nice Freeman

Postautor: Nice Freeman » śr sty 11, 2017 7:07 pm

Awatar użytkownika
Nice Freeman

Postautor: Nice Freeman » śr sty 11, 2017 7:12 pm

stachu

Postautor: stachu » pt sty 13, 2017 7:25 am

stachu

Postautor: stachu » śr sty 25, 2017 6:23 am

Posłanka Scheuring-Wielgus wraz z grupą przydupasów zakłóciła spotkanie dotyczące Żołnierzy Wyklętych w Toruniu.
https://dorzeczy.pl/kraj/20231/Poslanka ... Etyki.html

stachu

Postautor: stachu » czw mar 02, 2017 8:30 am

Zwariowana Joasia będzie protestować...
8 marSZa

http://niezlomni.com/scheuring-wielgus- ... mal-wideo/

Wróć do „Polityka”