Na filmach udostępnionych w Internecie widać, jak policjant przyciska Polaka do ziemi, okłada go pałką po głowie. Na zdjęciach widać Polaka leżącego z zakrwawioną głową. Z nagrań wynika, że to policjanci zaatakowali polskiego kibica. Na pomoc ruszyli mu dwaj koledzy, którzy zostali aresztowani na jedną noc. Pobity kibic został oskarżony o napaść na policjanta. Spędzi 26 dni w areszcie.

Do starcia doszło przed meczem Polska-Dania w Kopenhadze. Duńczycy postanowili, że nie wpuszczą na stadion Polaków, którzy kupili bilety na miejsca poza sektorem gości. PZPN długo negocjował ze stroną duńską. W końcu część polskich kibiców została wpuszczona na mecz. Niestety wielu miało już wcześniej przekreślone markerem kody kreskowe na biletach, przez co nie mogli wejść na stadion.

Miejscowa policja poinformowała o zatrzymaniu grupy polskich kibiców, którzy wdali się w bójkę z lokalnymi kibicami. Nie podano szczegółów.

W sobotę niemieccy kibice podczas meczu z Czechami w Pradze zachowywali się skandalicznie. Grupka Niemców wygwizdała hymn gospodarzy, zakłócała minutę ciszy upamiętniającą dwóch zmarłych czeskich działaczy sportowych. Skandowali grupowo nazistowskie pozdrowienie „Sieg Heil”. Piłkarze niemieckiej drużyny potępili zachowanie kibiców.