Medialne zainteresowanie polityczną i społeczną działalnością telewizji Idź Pod Prąd jest coraz większe. Damian Zieliński z portalu w Meritum.pl przeprowadził wywiad z pastorem Pawłem Chojeckim.

Jak stwierdził Paweł Chojecki: „Powstanie Telewizji Idź Pod Prąd wzięło się z… potrzeby życia codziennego”. Co świadczy o potrzebie funkcjonowania takich mediów w przestrzeni publicznej.

Jak wielu innych dziennikarzy, tak i Damian Zieliński wyraził zainteresowanie przyczynami dynamicznego rozwoju telewizji. Chojecki podkreślił, że jeśli nie ma zespołu, w którym można pracować, nie ma sukcesów. Ponadto zaznaczył: „Marian Kowalski jest absolutnie politycznym filarem naszego środowiska, ale gdybyśmy nie mieli gotowej drużyny, która przez około 10 lat medialnej służby nauczyła się rzemiosła, to może by potrwało to tydzień czy dwa, ale nie cały rok. Dziś nadajemy po kilka programów dziennie”.

Chojecki w wywiadzie został zapytany o wiele istotnych spraw dotyczących telewizji oraz linii ideologicznej i politycznej tej formacji.
Zachęcamy do przeczytania całego wywiadu, umieszczonego na portalu wMeritum.pl.