Zwolennik ogrniczenia liczby ludzi na Ziemi został zaproszony na konferencję do Watykanu.

Dr Paul Ehrlich uważa, że ludzi na ziemi jest za dużo i trzeba ograniczyć ich liczbę, stosując m.in. przymusowe aborcje i sterylizacje. Sprzeciw wobec kontroli populacji nazywa nieetycznym aktem terroryzmu przeciw przyszłości Ziemi. Głoszona przez Ehrlicha ideologia legła u podstaw „polityki jednego dziecka“ w Chinach.
Ehrlich ma wystąpić na konferencji poświęconej ochronie środowiska organizowanej przez Watykan pod koniec lutego.

W książce „Ekonauka“ z 1977 roku Ehrlich wzywa rządy do wprowadzenia „obowiązkowych przepisów dotyczących kontroli populacji, w tym także przepisów wymagających przymusowej aborcji“. Rodziny wielodzietne to dla niego ludzie, którzy wyrzucają swoje śmieci na podwórko sąsiada. Śmieci to według niego dzieci. Watykański ekspert współtworzył również raport Klubu Rzymskiego, który odkrył, że Ziemia ma raka, tym rakiem jest człowiek”. Nieprzypadkowa jest także zbieżność Bomba populacyjnatytułu książki Erlicha z 1968 roku Bomba demograficzna z tytułem watykańskiej konferencji: Zagłada biologiczna.

Pastor Paweł Chojecki na ostatnim kazaniu zapowiedział: katolicki papież ogłosił już, że jest komunistą, idiotą, co jeszcze ogłosi… że jest diabłem?!
Poglądy papieskiego eksperta całkowicie spełniają antyBoże, diabelskie cechy.
Więcej w programie Kowalski & Chojecki NA ŻYWO: https://www.youtube.com/watch?v=qjMP1NIqM3E