Nasze dzieci będą jak my.

Laurka dla Lublina? Nie. Czysta prawda.

Młode dziewczyny marzą, by być kobiece, piękne i mądre, jak Panie z IPP. Młodzi chłopcy natomiast pragną być tak zaradnymi, inteligentnymi i silnymi mężczyznami, jak Panowie z IPP. Bo IPP to nie tylko telewizja, gazeta, Patriotyczne Centrum Kultury i Kościół Nowego Przymierza. IPP to sposób życia, cechujący człowieka silnego, uczciwego, dobrego. Zaangażowanego. Myślącego samodzielnie. Patrioty. Uśmiech i pozytywne myślenie to jego znak rozpoznawczy.

Któż w dzisiejszych czasach pogoni za pieniądzem i karierą po trupach nie chciałby taki być? Nasze dzieci na pewno chciałyby! Bo wychowujemy je z należytą starannością. Mądrze, wg. uczciwych zasad, najczęściej biblijnych. Nasze dzieci mają zatem Dobry Wzorzec, godny naśladowania. Bądźmy więc z nich dumni i nieustannie zachęcajmy je do pracy nad sobą i swoim wzrostem.

Bo inne dzieci słuchają okulistycznych piosenek Beyonce i Lady Gaga. Emanują swoją seksualnością w skąpych ciuchach. Palą papierosy i piją piwo. A na lekcjach w szkole wysyłają obraźliwe smsy, pełne wulgaryzmów. Ich rodzice o tym doskonale wiedzą i wcale im to nie przeszkadza. Nie przeszkadza im też sytuacja polityczna w Polsce. Nic im nie przeszkadza. Byleby mieli jakąś pracę, a po pracy aktywne 200 programów w telewizorze.

Ich dzieci będą jak oni, płynący w ścieku tego świata. Brudni i obojętni.
Nasze dzieci będą jak my. Zainteresowani. Waleczni. Ideowi. Niczym zdrowe ryby płynące pod prąd.

Napawa mnie to dumą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *