#IPPTV

Z okazji 101. rocznicy wywalczenia niepodległości odbył się w Patriotycznym Centrum Kultury Idź Pod Prąd w Lublinie Bal Niepodległości. Przybyło ponad 200 osób. Wśród wielu atrakcji i przeżyć na szczególną uwagę zasługują słowa Arthura R. Thompsona, szefa największej antykomunistycznej organizacji na świecie, John Birch Society, które skierował do Polaków i środowiska Telewizji Idź Pod Prąd.

„Polacy mają w swoim DNA gen wolności, co jest najbardziej widoczne nie tylko w polskim narodzie, ale szczególnie w organizacji i kierownictwie Idź Pod Prąd.
Jako miłujący wolność Amerykanie doceniamy kierownictwo i członków Idź Pod Prąd za pracę, którą wykonujecie. Jej wynikiem będzie nie tylko wielki wpływ na Polskę, ale również – wraz ze wzrostem Waszego ruchu – korzystny wpływ na cały kontynent europejski.
Niech Bóg błogosławi Wasze wysiłki.”

Arthur R. Thompson
Dyrektor generalny John Birch Society

Przypominamy, że Arthur Thompson był już dwukrotnie w Polsce na Zjazdach Klubów Idź Pod Prąd, a delegacja z Polski uczestniczyła w 60. rocznicy powstania John Birch Society w październiku 2018. Pastor Paweł Chojecki wygłosił wtedy dwa wykłady i prowadził modlitwę rozpoczynającą galę JBS w Appleton, Wisconsin, gdzie znajduje się kwatera główna tej organizacji.

Poniżej fotorelacja z Balu Niepodległości Telewizji Idź Pod Prąd.