Zielonogórski Sąd Rodzinny znowu daje o sobie znać. Tym razem rozdzielona została rodzina Pana Piotra – samotnego ojca, któremu odebrano trójkę małych dzieci. Od tego czasu Marcel, Zuzia i Michał przerzucane są pomiędzy rodzinami zastępczymi. A ojciec ma prawo do ich odwiedzin tylko raz w tygodniu przez jedną godzinę. Sąd może całkowicie odebrać prawa rodzicielskie ojcu, tylko dlatego, że jest mężczyzną.
O całej sprawie informują członkowie Klubu Idź Pod Prąd w Zielonej Górze, którzy to zdarzenie nagłaśniają oraz monitorują.

Już 5 grudnia w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze odbędzie się ostatnia rozprawa, na której wyjaśni się, czy dzieci wrócą do domu. Na Facebooku w tym celu powstało specjalne zdarzenie, zachęcające do nawet wirtualnego wsparcia dla Piotra i jego dzieci. A wszystkich w Zielonej Górzeoraz okolicy zachęcamy do udzielenia czynnego wsparcia oraz sprzeciwu wobec takiego traktowania rodzica.  

Zielonogórski Sąd Rodzinny znowu daje o sobie znać. Tym razem rozdzielona została rodzina Pana Piotra- samotnego ojca, któremu odebrano trójkę małych dzieci.

Od tego czasu Marcel, Zuzia i Michał przerzucane są pomiędzy rodzinami zastępczymi. A ojciec ma prawo do ich odwiedzin tylko raz w tygodniu przez jedną godzinę.

Sąd może całkowicie odebrać prawa rodzicielskie ojcu, tylko dlatego, że jest mężczyzną.

O całej sprawie informują członkowie Klubu Idź Pod Prąd w Zielonej Górze, którzy to zdarzenie nagłaśniają oraz monitorują.

Już 5 grudnia w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze odbędzie się ostatnia rozprawa, na której wyjaśni się, czy dzieci wrócą do domu. Na Facebooku w tym celu powstało specjalne zdarzenie, zachęcające do nawet wirtualnego wsparcia dla Piotra i jego dzieci. A wszystkich w Zielonej Górze oraz okolicy zachęcamy do udzielenia czynnego wsparcia oraz sprzeciwu wobec takiego traktowania rodzica.