USA ogłosiły swoich największych wrogów! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 22.01.2018

Dziś tematem odcinka jest nowa strategia obrony USA i nazwanie Rosji i Chin, największymi wrogami Stanów Zjednoczonych. 

W odcinku jeszcze o Trumpie, który w każdym swoim przemówieniu odwołuje się do Boga Biblii, zablokowaniu budżetu USA na wydatki militarne, o marszu antyaborcyjnym w USA (Trump i Pence przemówili do uczestników Marszu Życia „Umieścimy znowu świętość życia w centrum amerykańskiego prawa„), o publicystach katolickich, m.in. Pospieszalskim krytykującym za imigrantów biskupów, papierach na Morawieckich, Muzułmańskim Centrum Kultury i Edukacji w Białymstoku i czystkach w MON… I jeśli chcecie się dowiedzieć, co tak bardzo rozśmieszyło Mariana Kowalskiego i prowadzącą Eunikę Chojecką, że aż musieli wyjść ze studia i chcecie zobaczyć jak pastor dzielenie przejął rolę czytającego ogłoszenia – to zapraszamy do obejrzenia całego odcinka.

Temat główny: Sekretarz obrony USA James Mattis oświadczył: Stany Zjednoczone stoją w obliczu rosnącego zagrożenia ze strony Chin i Rosji, które od kilku lat zmniejszają amerykańską przewagę militarną. Pekin oraz Moskwa od kilku lat „wytrwale pracują” nad rozwojem zdolności wojskowych, a amerykańska armia „traci przewagę konkurencyjną w każdym aspekcie – powietrznym, lądowym, morskim, kosmicznym oraz cyberprzestrzeni”. Wojsko USA wciąż jest silne.

– Jeśli ktoś rzuci nam wyzwanie, to będzie to jego najdłuższy i najgorszy dzień – podsumował Mattis. https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1997432,Nowa-strategia-obrony-USA-Glownym-zagrozeniem-Chiny-i-Rosja

Eunika Chojecka: Czyli wracamy do czasów zimnej wojny? Jakie to będzie mieć skutki dla świata i dla Polski?

Marian Kowalski: Skutek będzie oczywisty, świat komunistyczny zbankrutuje jak zwykle, ponieważ zło nie może osiągnąć zwycięstwa. Przywódcy, którzy budują potęgę swoich reżimów na krzywdzie swoich poddanych, traktowanych jak niewolnicy – muszą w końcu ponieść karę. I to nie musi być kara wymierzona przez broń jądrową Stanów Zjednoczonych, tylko tak czy inaczej, wszystko obróci się przeciwko nim. Tak było, gdy wszyscy uważali Związek Radziecki za niepokonany tylko dlatego, że ma najwięcej na świecie niewolników i broń jądrową, to już rzuci świat na kolana… Broń jądrowa poszła do magazynu i największe obawy, że się zemszczą, się nie spełniły. Oczywiście, Pekin jest dzisiaj głównym dowodzącym na tym odcinku świata komunistycznego przeciwko Zachodowi. Najbardziej martwi mnie jednak to, że świat Zachodu jest zdemoralizowany, że Unia Europejska miała być najwspanialszym projektem w historii świata zachodniego, w gruncie rzeczy przechodzi w taką formułę lewackiego reżimu i staje się elementem komunistycznego projektu światowego.

Stany Zjednoczone są osamotnione na tym odcinku i wyłącznie zwycięstwo Donalda Trumpa jest chwilą oddechu dla cywilizacji zachodu. I czy cywilizacja ten oddech wykorzysta, żeby wypłynąć na powierzchnie i dalej płynąć tam, gdzie trzeba i czy to będzie tylko chwila i dalej to będzie szło na dno, zależy od każdego z nas, każdego dnia. Ten projekt medialny IPP TV temu służy, żeby głównie Polacy przejrzeli na oczy, jak jest naprawdę. Oczywiście tak silne siły wsteczne w Polsce, mające na celu zaprząc nasz naród do projektu azjatyckiego komunizmu, podporządkowania Rosji i Chinom, takich sił nie było dotychczas, ponieważ w okresie połowy XX wieku, gdy ZSRR organizował tu agenturę i strefę wpływów, co zaowocowało tym rządem PKWN i dwoma kolejnymi zmarnowanymi pokoleniami. Wtedy to było jasne, bo Polacy byli zmuszeni, a po stronie zła stanęli tylko łajdacy. Dzisiaj po stronie pseudo-prawicowego obozu stoją „gnidy” werbujące na rzecz czerwonej zarazy – kontynuuje Marian Kowalski.

Paweł Chojecki: Powtarzamy w IPP TV od dawna, terroryzm jest tylko wynikiem działania terrorystycznych sponsorów, zostało to wskazane pośrednio przez gen. Mattisa, sponsorowany przez Rosję i Chiny. Dlatego gen. Mattis mówi, że to nie terroryzm jest wszystkiemu winny, bo to takie słowo wytrych, to nie jest główne zagrożenie, tylko zewnętrzne objawy choroby. Złem świata, imperium zła są Rosja i Chiny. Rosja cerkiewno-komunistyczna i „wolnorynkowo” komunistyczne Chiny. Zawsze komunizm miał jakieś określenia: narodowy, internacjonalny, a teraz mamy cerkiewny i wolnorynkowy. Cieszę się, że to zostało jasno powiedziane. Ważne jest, że ta strategia jest tajna. Trump zdecydował się pokazać część tych dokumentów okazać światu z jakim zagrożeniem walczymy. Mattis powiedział jeszcze jedną bardzo ważna rzecz, ze oba te państwa Rosja i Chiny mają na celu podbój świata. Suski, czy inni w PiS-u mówią, że to jest normalne państwo, możemy z nim handlować itd.

– Gen. Mattis stwierdził, że to rywalizacja między mocarstwami, a nie terroryzm jest największym wyzwaniem dla amerykańskiego bezpieczeństwa. Waszyngton „stoi w obliczu rosnącego zagrożenia ze strony sił rewizjonistycznych jak Chiny i Rosja, które dążą do stworzenia świata zgodnego z ich autorytarnymi modelami” – dodaje Paweł Chojecki.

Eunika Chojecka: Jaki to ma być świat?

Marian Kowalski: Świat będzie taki, jak te kraje wewnątrz: „ruski burdel” i „chiński zamordyzm”. Możliwość bogacenia się dla swoich „mandarynów” w Rosji i Chinach, a komu się nie podoba, to w najlepszym przypadku będzie rozebrany na garmażerkę, podroby dla starych mandarynów, żeby podtrzymać ich ziemską egzystencję. To na pewno nie będzie świat, w którym każdy będzie pyskował, co mu się podoba, ze będą wychodziły kobiety, które walczą o prawa kobiet, pederaści, którzy walczą o prawa pederastów, ekolodzy, którzy walczą o prawa kornika… Pamiętajcie, że we wszystkich państwach, które były satelitami państwa robotniczo-chłopskiego, czyli ZSRR, to pod nuż pierwsza poszła klasa robotnicza, bo to jest mięso armatnie historii. Ci, którzy występują przeciwko PiS (temu prawdziwemu, które zostało już obalone w grudniu 2017 przez Morawieckiego i Dudę), przeciwko Donaldowi Trumpowi, ci wszyscy, którzy się awanturują, gdy im się nie podobają wyniki wyborów na rzecz konserwatywnych partii politycznych – oni są mięsem armatnim historii. Oni mają obalać w narodach wolę oporu przeciwko złu, mają lansować dziwaczny styl życia, który nie będzie miał szans zafunkcjonować w najmniejszym stopniu, tak jak może funkcjonować w tych rzekomo „zamordystycznych reżimach”, tak jak u Kaczyńskiego, tego sprzed grudnia i u Trumpa. Jak przyjdzie, co do czego to i Rosja i Chiny i przepoczwarzająca się UE też przyłoży rękę do tego, żeby wszystkim, którym chce się fikać natychmiast się fikać odechciało.

Paweł Chojecki: Ja bym jeszcze chciał zwrócić uwagę na różnicę między tym okresem zimnej wojny i później konfliktu, który Reagan zapoczątkował, że tam Rosja miała za sojuszników obóz międzymorza komunistycznego, czyli RWPG, Chiny były jeszcze praktycznie rozłożone na łopatki wewnętrznymi kryzysami i nie stanowiły żadnej siły politycznej, rzekomo były nawet w konflikcie z Rosją. Rosja była wtedy osamotniona wraz ze swymi marionetkami, które musiała tez pilnować. Po stronie Stanów Zjednoczonych była praktycznie cała Europa Zachodnia, Niemcy jeszcze nie fikały i ważne, że Watykan, przynajmniej oficjalnie, w osobie Jana Pawła II był zaliczany do tego „imperium dobra” i antykomunizmu. Zobaczcie państwo, że dzisiaj sytuacja jest zupełnie odwrotna, USA są osamotnione. Głosowanie na forum ONZ w sprawie stolicy Izraela w Jerozolimie pokazało to dobitnie, że przy USA stanęły tylko jakieś wyspy na Oceanie Spokojnym (w sumie 9 państw: USA, Izrael, Gwatemala, Honduras, Togo i cztery wyspiarskie państwa strefy Pacyfiku).

– To USA są dziś osamotnione, a Rosja i Chiny nabierają impetu. Strategia komunistów nie jest strategia na frontalną rozgrywkę tylko na wieloletnie osłabianie Zachodu… W tym momencie Zachód powinien oprócz izolacji gospodarczej, rozwijania sił militarnych zastanowić się, co ma najcenniejszego, co jest fundamentem cywilizacji Zachodu, bo jeśli to jest nasz fundament to znaczy, że tu pójdzie największy atak.

Eunika Chojecka: Wybór świata, świata dobrych ludzi powinien być oczywisty: z jednej strony Donald Trump: antyaborcjonista, zwolennik niskich podatków, konserwatysta, anty-imigrancki, chrześcijański z drugiej strony komunizm chiński, zbydlęcenie (zupy z płodów, dania z psów, pobieranie organów) i Rosja, która napadła na Ukrainę, niepodległe państwo, któremu wcześniej gwarantowała integralność…

Zapraszamy do obejrzenia całego odcinka:

https://www.youtube.com/watch?v=FyTDcSNtPI4