Przeczytasz tekst w ok. < 1 min.

Kino Bajka pękało w szwach na wtorkowej projekcji filmu „Luter”.
Widzowie byli bardzo zadowoleni po projekcji. Wychodząc z kina, żywo dyskutowali o zakazanym dotąd w polskich kinach filmie. Zobacz fotorelację!

Wielki sukces darmowej projekcji filmu „Luter” w lubelskim kinie Bajka w przeddzień Święta Reformacji. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja Idź Pod Prąd.

Opowieść o buntowniku, który zmienił świat, będziecie mogli zobaczyć w rocznicę Reformacji w lubelskim Kinie Bajka. Film nie był pokazywany w polskich kinach. To dramat historyczny w gwiazdorskiej obsadzie: Joseph Fiennes („Zakochany Szekspir”, „Wróg u bram”), Alfred Molina (”Czekolada”), Peter Ustinov (legendarny Herkules Poirot). Poznaj historię słynnego mnicha, który chcąc zreformować kościół, musiał stawić czoła samemu papieżowi. Pokaz odbędzie się 29 października o godz. 20:00.https://www.facebook.com/events/419387448768100/

Gepostet von idź Pod Prąd am Montag, 21. Oktober 2019

Już dziś o 19:30 w Telewizji Idź Pod Prąd pastor Paweł Chojecki i były ksiądz Jerzy odpowiedzą na pytania po filmie „Luter” w programie „Którędy Do Nieba?

Czekamy na Wasze opinie po projekcji filmu "Luter"!ZADAJ PYTANIE pastorowi i byłemu księdzu <<< ODPOWIEDŹ JUTRO o 19:30…

Gepostet von idź Pod Prąd am Dienstag, 29. Oktober 2019