„Święta krowa” nauki zawyła!

0
2145

Portale internetowe zawrzały na temat komentarza Mariana Kowalskiego (m.in. wp.pl. pikio.pl. rp.pl, pudelek.pl – pierwsze miejsce!), podczas jego wizyty w Kanadzie, kiedy to w lekkim stylu mówił o wątpliwościach wobec teorii ewolucji.

Całe spotkanie trwało około dwóch godzin i temat ewolucji był tylko żartobliwą dygresją. Szkoda, że nikt nie odniósł się do treści merytorycznych tego wystąpienia. Dla wielu teoria ewolucji to „święta krowa” nauki, temat, z którego nie można nawet sobie dowcipkować.

Tymczasem jest to tylko niepotwierdzona hipoteza stręczona nam przez materialistyczną, komunistyczną propagandę. Istnieją inne teorie – kreacjonizm i teoria inteligentnego projektu – które są omawiane w pracach naukowych. W Polsce tymi tematami zajmuje się m.in. prof. Kazimierz Jodkowski. Wielu naukowców z różnych dziedzin nauki przedstawia naukowe argumenty na poparcie tych teorii. Warto wspomnieć profesorów Stephena Taylora i Andrew McIntosha, którzy uczestniczyli w debacie o pochodzeniu zorganizowanej w Lublinie oraz autora książki „Ikony Ewolucji” prof. Jonathana Wellsa.

Pora wziąć teorię ewolucji pod lupę! Zapraszamy do akcji na Twitterze #NiePochodzęOdMałpy


Polecamy książkę “Zbadaj ewolucję. Argumenty za i przeciwko neodarwinizmowi”
http://www.matras.pl/zbadaj-ewolucje-argumenty-za-i-przeciwko-neodarwinizmowi,p,229734

Książka zbadaj ewolucję - okładka

Zobacz też:  Twitter nie będzie sprzedawał reklam Sputnikowi i RT