Polacy w akcji #FreeIran przeciw islamskiemu reżimowi Iranu!

Właśnie mija 40 lat od wybuchu islamskiej rewolucji w Iranie. Irańczycy na całym świecie protestują przeciwko reżimowi. W tę środę wyrażą swój sprzeciw przy Stadionie Narodowym w Warszawie. W odpowiedzi na niepodległościowy zryw Irańczyków dziś w Telewizji Idź Pod Prąd dołączyliśmy do akcji #FreeIran. Dołącz i Ty, za wolność naszą i waszą!

W środę 13 lutego przy Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się manifestacja
irańskiej opozycji pod hasłem „Wolny Iran”. W tym samym czasie na stadionie rozpocznie
się organizowana przez Polskę i Stany Zjednoczone konferencja poświęcona pokojowi
i bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie. Postulaty organizatorów manifestacji to m.in. zwiększenie sankcji wobec Iranu i wpisanie na czarną listę terrorystyczną tajnych służb z Iranu. Organizatorzy proponują transport autobusowy dla osób zainteresowanych z dworców w Poznaniu (7:00), Wrocławiu (6:00) i Opolu (7:00).

Podobnego zdania byli zwykli Irańczycy, z którymi rozmawialiśmy podczas proamerykańskiej demonstracji w Londynie: „Donald Trump to jedyny człowiek, który mówi zdecydowanie: Dość! Koniec handlu z ajatollahami! Ajatollahowie to zagrożenie dla dzisiejszego świata. Wreszcie znaleźliśmy kogoś, kto mówi w naszym języku!”

https://youtu.be/7TtquZfDWv0

 

Równo 40 lat temu, w 1979 roku w wyniku rewolucji przekształcono Iran z monarchii konstytucyjnej w republikę islamską, w następstwie obalenia szacha Mohammada Rezy Pahlawiego. Na czele islamskiej republiki stanął ajatollah Ruhollah Chomeini.

Ostatnio sekretarz stanu USA Mike Pompeo zamieścił na Twitterze film pokazujący niespełnione obietnice i okrucieństwo reżimu Chomeiniego #40YearsOfFailure.

Chomeini obiecał, że jego reżim nie będzie budował więzień politycznych. Tymczasem Iran przetrzymuje obecnie w swoich więzieniach co najmniej 900 więźniów politycznych.

Zachęcamy Was do nadsyłania zdjęć i filmów z #FreeIran na adres kont[email protected]

https://youtu.be/pfkZBFsOY1U

Prezydent Donald Trump także zamieścił dziś na Twitterze poparcie dla Wolnych Irańczyków #FreeIran:

Dołącz do akcji #FreeIran! Polacy wspierają Irańczyków by wyzwolili się spod islamskiego reżimu Iranu! Prześlij zdjęcie…

Opublikowany przez idź Pod Prąd Poniedziałek, 11 lutego 2019

 

W zeszłym tygodniu apelowaliśmy do dziennikarzy: zaprzestańcie promowania islamskiego reżimu Iranu! “Z dużym smutkiem obserwujemy jednostronną narrację proislamską w polskich mediach głównego nurtu. Niepodzielnie bryluje w nich Masoud Edrisi Kermanshahi, ambasador Islamskiej Republiki Iranu – państwa, które odmawia wolności politycznej i wolności wyznania swoim obywatelom. Brak przedstawiania prawdy o totalitarnym systemie Iranu wydaje się celowym działaniem, a nie tylko błędem warsztatu dziennikarskiego. Wszystkim uczciwym dziennikarzom, którzy nie chcą przykładać ręki do propagowania totalitarnego reżimu ajatollahów, udostępniamy bezpłatnie materiały mówiące o prześladowaniach politycznych i religijnych w Islamskiej Republice Iranu” – zaapelował pastor Paweł Chojecki, redaktor naczelny Telewizji Idź Pod Prąd.

Fragment wywiadu z Pastorem Saeedem Abedinim, byłym członkiem Hezbollahu, potomkiem Mahometa, który spędził 3,5 roku w irańskim więzieniu:

B. członek Hezbollahu, potomek Mahometa DEMASKUJE islamski reżim Iranu!

B. członek Hezbollahu, potomek Mahometa demaskuje islamski reżim Iranu! Zapytaliśmy irańskiego pastora Saeed Abedini, co by odpowiedział Witold Gadowski Robert Winnicki Janusz Korwin-Mikke Grzegorz Braun, którzy stręczą Islamską Republikę Iranu. ZOBACZ, co powiedział! TYLKO W #IPPTV! #40YearsofFailure #چهل_سال_شکست #40latLamaniaObietnicWięcej dziś: https://youtu.be/dtLY7ImL1ZQ?t=4378 Paweł Chojecki Kornelia Chojecka

Opublikowany przez idź Pod Prąd Wtorek, 5 lutego 2019

Fragment wywiadu z Iranką, która ostrzega Polaków: Nie dajcie się zwieść islamskiej propagandzie!

Iranka ostrzega Polaków: Nie dajcie się zwieść islamskiej propagandzie!

MOCNE! Iranka apeluje do Polaków: "To jest kłamstwo, że w Iranie nie ma prześladowań. Nie wierzcie temu. Nie pozwólcie, by kraj islamski was zwodził! Bardzo chciałabym, byście stanęli w obronie wolności Irańczyków!" Co na to Witold Gadowski #Braun Robert Winnicki czy Janusz Korwin-Mikke, którzy są tak zachwyceni Islamską Republiką Iranu?!Już wkrótce na naszym kanale CAŁY wywiad z Zibandą.ZOBACZ: Irańczycy proszą Polaków, by nie wspierali islamskiego rządu Iranu! „Trump nas rozumie!”: https://idzpodprad.pl/aktualnosci/iranczycy-prosza-polakow-by-nie-wspierali-islamskiego-rzadu-iranu-trump-nas-rozumie/

Opublikowany przez idź Pod Prąd Środa, 6 lutego 2019

Reportaż z Londynu. Irańczycy przeciwko Islamskiej Republice Iranu:

https://youtu.be/7TtquZfDWv0

 

Artykuł: „Irańczycy proszą Polaków, by nie wspierali islamskiego rządu Iranu! „Trump nas rozumie!”

ZOBACZ CAŁY WYWIAD z Pastorem Abedinim w Telewizji Idź Pod Prąd:

https://www.youtube.com/watch?v=HUmKpV8G7bU&t=1151s

 

Więcej o akcji #FreeIran w dzisiejszym programie Idź Pod Prąd NA ŻYWO:

https://youtu.be/MocqCuxkl7g?t=5860