Pastor Chojecki w TVN24 o broni palnej

We wtorkowym wydaniu magazynu “Czarno na białym” w TVN 24 poruszono temat projektu ustawy o broni palnej. Na początku materiału widzimy dramatyczny montaż ujęć ze strzelnic i wypowiedzi posłów i innych osób komentujących projekt. W pewnym momencie pojawia się nagranie z pastorem Pawłem Chojeckim, który trzyma w jednej ręce Biblię, a w drugiej strzelbę.

…obok Biblii znalazł się i taki sprzęt – mówi na nagraniu pastor. Ten krótki fragment pochodzi z nagrania „Wystrzałowy challenge pastora Chojeckiego na Nowy Rok” z 31 grudnia 2015 r.

Ale to nie koniec. Po wstępnym montażu – już spokojniej – wyjaśnione są podstawowe założenia projektu ustawy, przedstawione są wypowiedzi ekspertów i polityków będących za i przeciw dostępowi do broni.

Jako przykład zwolennika broni palnej pokazany jest pastor Paweł Chojecki nazwany przez lektora „popularnym w Internecie przywódcą niezależnej wspólnoty chrześcijańskiej  z Lublina”. Tym razem możemy usłyszeć dłuższy fragment wypowiedzi z „Wystrzałowego challenge’u”, w którym pastor życzy aby „w każdym praworządnym, zdrowym psychicznie polskim domu obok Biblii znalazł się taki sprzęt”.

Materiał TVN24 możecie obejrzeć tutaj: https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-zabawy-z-bronia,780307.html

Mecenas Andrzej Turczyn na stronie trybun.org.pl podsumował materiał TVN 24 słowami: „Zaskakująco pozytywnie”.

Przy tej okazji należy wyrazić ubolewanie, że media lewicowe po raz kolejny pokazują większą rzetelność niż media podające się za prawicowe i konserwatywne jak Telewizja Republika, która do tej pory milczy na temat pastora angażującego się w promowanie mądrego dostępu do broni palnej i akcji #JestemChrześcijaninem.

Więcej o posiadaniu broni i akcji #JestemChrześcijaninem w programie „Kowalski & Chojecki NA ŻYWO” w środę o 13:00

A poniżej „Wystrzałowy challenge pastora Chojeckiego na Nowy Rok”

https://www.youtube.com/watch?v=Rk1pgi_9OpM

Zachęcamy do dołączania do akcji #JestemChrześcijaninem