#Ruch11Listopada

Pastor Paweł Chojecki: Większość z was przeżywa smutne chwile, mówię o ludziach, którzy są świadomi zdrady Polski, nomen omen – 13 grudnia. Mówimy o tym codziennie w programie o 13:00 i w innych programach w Telewizji Idź Pod Prąd, jakie jest tło tej zdrady i jaka jest nadzieja na przyszłość.

Mam dobre wieści: dziś zostały złożone dokumenty wymagane do rejestracji partii Ruch 11 Listopada. Chciałem podziękować setkom z was, którzy dzielnie zbieraliście podpisy. Mamy ich ponad 2,5 tys. W bardzo krótkim czasie wykonaliście ogromną pracę, w całej Polsce i za granicą. Dziękuję także tym z was, którzy wśród Polonii zbierali podpisy, tam pewnie jest to jeszcze trudniejsze. Odnieśliśmy wspólny sukces. Pokazaliśmy sprawność organizacyjną na poziomie partii politycznej.

#Ruch11Listopada

Tak jak 11 listopada 2017 roku ogłosiliśmy plan założenia partii, tak 13 grudnia – na pohybel komunistom – chcemy zarejestrować tę partię.

To, co mówimy jest to całkowicie nowa jakość polityczna zbudowana nie na fundamencie zawodnego Kościoła Rzymskokatolickiego, ale niezawodnego Słowa Bożego i niezawodnego Autora tego Słowa – Boga Biblii. Mamy nadzieję, że Polacy rzeczywiście zobaczą prawdziwą radykalną zmianę – dzięki partii Ruch11Listopada!

https://youtu.be/S9eblM0qAzg

#Ruch11Listopada

ruch11listopada