Nowa akcja Telewizji Idź Pod Prąd #NoszęKoszulęWKratę

Ruszamy z nową akcją w mediach społecznościowych #NoszęKoszulęWKratę. Zainspirował nas „interesujący” zarzut Leszka Żebrowskiego wobec Mariana Kowalskiego, że ubiera się w kraciaste koszule, jak zwykły prostak z budowy. Panie Leszku, to nie żaden wstyd, że człowiek własnymi rękoma zarabia na swój chleb!

Marian Kowalski: Koszula w kratę to charakterystyczny strój typowego zwykłego człowieka pracy w Stanach Zjednoczonych; mechanika, rolnika, kierowcy ciężarówki, sklepikarza. Ludzie pracy w Ameryce noszą koszule w kratę i oni zbudowali [potęgę] tego kraju! 

Leszek Żebrowski: Tak, to wy zasłaniacie swe oblicze plakatami z Żołnierzami Wyklętymi, to wy pokazywaliście się w koszulkach z ich symbolami, żeby uwłaszczyć na ich etosie i uwiarygodnić. Faktem jest, że teraz p. Marian Kowalski prezentuj się coraz częściej w kraciastych koszulach jakby prosto z budowy (czyżby zamierzał zostać „Wielkim Budowniczym”?), ale przecież do niedawna tak było.

IPPTV Żebrowski

Żołnierzy Wyklętych nikt nie przeprosi, wiecie dlaczego… bo to byli tylko zwykli Polacy, zwykłe chłopaki ze wsi, z miasteczek w kraciastych koszulach. Ich się nie przeprasza! – powiedział Marian Kowalski w programie Kowalski&Chojecki Odpowiadają IPP TV 27.11.2017. [https://www.facebook.com/Kowalski.Marian/]

Pamiętne słowa biskupów „wybaczamy i prosimy o wybaczenie” były adresowane do Niemców, to pojednanie w 2012 roku z przedstawicielami Cerkwi „putinowskiej”, [nie dotyczyło Żołnierzy Niezłomnych]… Widać, że tu jest duża skłonność do zapominania i bratania się z tymi, którzy niczego dobrego Polsce nie przysporzyli. Ja rozumiem tę presję i bardzo trudną decyzję prymasa Wyszyńskiego z 1950 roku. Ale słowo przepraszam wobec tych, których prawdziwie wyklęto, a nie jakiś złodziei kur jak pan Żebrowski próbuje nam wmawiać, nigdy nie padną… – mówi Marian Kowalski i dodaje:

Chciałbym, aby koszula w kratę stała się symbolem człowieka, który buduje swoją Ojczyznę, dba o nią i utrzymuje się z pracy własnych rąk!

#NoszęKoszulęWKratę

 

#NoszęKoszulęWKratę

Paweł Chojecki: [Człowiek w koszuli w kratę] to prosty, uczciwy człowiek, który wie jak świat jest zbudowany. Wie, bo jest wychowany na Biblii, on wie jak Bóg ten świat zaprojektował, wie jak odróżnić dobro od zła!

Środowisko Leszka Żebrowskiego doprowadziło do zablokowania naszego programu z 28.11.2017, gdzie Marian Kowalski i Paweł Chojecki apelowali o pokazanie kwitów z IPN!!!

https://idzpodprad.pl/aktualnosci/zebrowski-straszy-zamiast-pokazac-kwit-ipnu-kowalski-chojecki-zywo-ipp-tv-27-11-2017/

Galeria zdjęć na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/idzpodprad/photos/?tab=album&album_id=10155634077014892