Czy lewica zrobi z Europy pedofilski burdel? Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 5.01.2018

Dziś bardzo trudny i ważny temat: sprawa wykorzystywania seksualnego dzieci przez homoseksualistów i pedofilów, oddawania dzieci „w opiekę” jednopłciowym parom i to wszystko w świetle prawa i pod kuratelą urzędów!

„Tygodnik Der Spiegel dotarł do dokumentów, które pokazały, że niemieckie urzędy Jugendamty umyślnie oddawały dzieci z rozbitych rodzin pod opiekę pedofilów od lat 60.!” – możemy przeczytać w artykule na naszej stronie.

Zapraszamy do lektury fragmentów komentarza Mariana Kowalskiego i pastora Pawła Chojeckiego oraz obejrzenia całego odcinka na YouTube.

Marian Kowalski: Dlaczego w Europie Zachodniej trwa konsekwentny „marsz przez instytucje”, który prowadzi do dania państwo narzędzi do dezintegracji rodziny? Otóż dlatego, że koncepcja rewolucji komunistycznej przy pomocy dziadostwa, przemocy zbankrutowała razem z upadkiem Związku Radzieckiego. Natomiast sam pomysł budowy komunizmu na świecie, narodził się nie w Rosji, ale w Europie Zachodniej i tam jest konsekwentnie jest realizowany. Eksperyment ze Związkiem Radzieckim, taki przy pomocy „chamów i pięści” się nie powiódł, więc robimy to w białych rękawiczkach, nie zrażając nikogo zbytnio, to trwa. Jednym z narzędzi dających władze nad rodziną jest właśnie ta firma niemiecka – Jugendamd – zajmująca się porywaniem dzieci. No, gdyby jeszcze tam rzeczywiście troszczyli się o dobro dziecka, pomagali rodzinom z powodów biedy, organizowali korepetycje dla dzieci, to jeszcze pół biedy. Ale oni pod byle pretekstem odbierają dzieci normalnym rodzinom, wcale nie patologicznym, tylko z powodów choroby rodziców czy innych wymyślonych pretekstów.

Prawdopodobnie nie robią tego z rodzinami muzułmańskimi w ogóle, tylko europejskimi, często z Polakami i powierzają „opiekę” nad tymi odebranymi dziećmi osobom, które mają niekonwencjonalne sposoby zaspokajania potrzeb seksualnych, krótko mówiąc: zboczeńcom. I przestępcom! Choć pewnie niedługo nie będą nazywani przestępcami, może się zmienić prawo niemieckie. Już są uważani za jedną z form, na razie są przeciwko nim paragrafy, ale trzeba powolutku sprawy rozmontowywać. Różne afery pedofilskie mają miejsce w Europie Zachodniej od dawna. Przypominam takiego belgijskiego pedofila, mordercę – Marca Dutroux, o którym afera, gdy wyszła na jaw, to połowa klasy politycznej musiała się podać do dymisji. Teraz nikt by się nie musiał do dymisji podawać, a to było kilka ładnych lat temu. Instytucje socjalne, są narzędziami do budowy realnego komunizmu, czyli do rozbijania rodziny, takim narzędziem jest oczywiście państwowy system oświaty, programy socjalne, w tym możliwość odbierania dzieci, przyzwyczajanie dzieci do tego, aby sprawy seksu były pierwszoplanowe i mamy efekt. Komuniści, którzy przejechali się srodze na klasie robotniczej, której obiecywali dobra materialne, potem nie było co dawać, bo komunizm okazał się niewydolny gospodarczo, stwierdzili, że zamiast dawać dobra materialne lepiej jest wmówić ludziom, że dają wolność erotyczną, aby mogli się „wyfikać” seksualnie na różne sposoby.

W artykule na naszej stronie można przeczytać, że ten proceder został wprowadzony za namową psychologa: „Proceder został wprowadzony za namową psychologa Helmuta Kentlera, który był uznawany za autorytet w latach 60 i 70 oraz był ekspertem w komisjach parlamentarnych. Od 1976 roku kierował katedrą pedagogiki socjalnej Uniwersytetu Technicznego w Hanowerze. Kentler postulował całkowite zniesienie kar za stosunki seksualne z nieletnimi. Twierdził, że nie są one szkodliwe dla dzieci.” (!)

Paweł Chojecki: Warto zauważyć, że ten Helmut to nie był żaden psycholog, tylko zwykły komunista, zwykły bezczelny, zbrodniczy komunista. Tak jak jego koledzy od Stalina strzelali ludziom w tył głowy, np. naszym oficerom w Katyniu, tak ten praktycznie mordował psychikę dzieci wydając je na łup różnym zboczeńcom w majestacie państwa. Bo gdy dziecko wie, że zostało skrzywdzone niesprawiedliwie, to jest to całkowicie inna jakość, dziecko wtedy dużo łatwiej potrafi sobie z tym poradzić. Ale jeśli dziecko jest krzywdzone przez instytucję, która jest uznawana za dobrą, taki problem istnieje w kościele Katolickim, film Spotlight o tym mówi, dlatego to jest ogromna komunistyczna zbrodnia.

https://www.youtube.com/watch?v=mTeWdWa_tZk

Dlaczego mówię, że ta zbrodnia jest komunistyczna? Ponieważ pan Helmut, komunista, to jest program innego komunisty, który za czasów towarzysza Stalina swoje różne kucypały opowiadał. On stwierdził, że społeczeństwa chrześcijańskiego nie da się zniszczyć tę rewolucją na pięści, to się udało w takim pół-mongolskim społeczeństwie prawosławnej Rosji. Ale na Zachodzie już nie, może w Niemczech w niektórych obszarach katolickich, udało się coś zrobić, ale generalnie plan wziął w łeb.

Społeczeństwa chrześcijański, ze względu na silną rodzinę, tradycje chrześcijańskie są praktycznie odporne na rewolucję bolszewicką, dlatego nie da się tego zrobić. Stalin próbował to wdrożyć II wojną światową, jest taka książka Suworowa „Lodołamacz”, godna polecenia! I tam został opisany właśnie ten wstep do podoboju militarnego całego świata i to się nie udało. I Antonio Gramsci mówił, że musimy zastosować metodę podstępną. Nic dziwnego, że różni lewacy odwołują się wprost do osobowego diabła, bo to jest ojciec wszelkiego kłamstwa. I ten włoski komunista ogłosił marsz przez instytucje, że nie można frontalnym atakiem, nie można zbuntować klasy robotniczej w tych społeczeństwach. To musimy im zrobić wodę z mózgu. Żeby osiągnąć ten cel, to we wszystkich instytucjach, które odpowiadają za kształtowanie właśnie mózgu, czyli myślenia, duszy itd. wprowadzimy komunistów. I ten pan Helmut, to jest rok 1968, to zwieńczenie marszu przez instytucje. Wtedy zaczyna się ogromny sukces komunistów w podminowaniu świata zachodniego. Widać, jakie ogromne spustoszenie to zrobiło. Zobaczcie, cała klasa polityczna tego człowieka, który jasno mówił, że my, komunistyczne państwo zabieramy dzieci z rodzin i dajemy pedofilom, nie do wychowania nawet. On oficjalnie wiedział i głosił, że dajemy te dzieci, które Bóg dał innym rodzinom, dajemy zboczeńcom i przestępcom do zabawy, byle tylko oni je utrzymywali, a nie my państwo. To się działo za zgodą całej klasy politycznej Niemiec.

Eunika Chojecka: Za sprawą tego parapsychologa W 1969 roku władze Berlina Zachodniego wprowadziły w praktyce pomysł wykorzystania pedofilów jako rodziców zastępczych. Kentler otwarcie mówił, że te osoby w zamian za opiekę będą oczekiwać seksu z nieletnimi.” – czytamy na naszej stronie internetowej idzpodprad.pl

Der Spiegel zamieszcza rozmowę z mężczyznami, którzy jako dzieci byli ofiarami tego procederu. Inny chłopiec trafił do domu tego samego pedofila w wieku ośmiu lat, pod koniec roku 1990. Spotkał go podobny los. Pedofil szantażował chłopców, że jeśli poskarżą się na swój los urzędnikom, to wrócą do domu dziecka.

Fritz H. dostał pod opiekę co najmniej pięciu chłopców od 1973 roku. Władze Berlina przyznają teraz, że ówczesne praktyki władz były przestępstwem wobec dzieci jednak „Der Spiegel” zarzuca władzom, że ukrywają skalę seksualnego wykorzystywania dzieci. Większość dokumentów dotyczących tych spraw jest niedostępna.

Eunika Chojecka: Jak powinniśmy na to zareagować?

Marian Kowalski: Myślę, że przede wszystkim nie wolno tworzyć instytucji, które mogą być przejęte i użyte do budowy komunizmu. Przypomnę: komunizm jest rywalem cywilizacyjnym dla cywilizacji chrześcijańskiej, jest antycywilizacją i robi kilka kroków, aby cywilizację chrześcijańską do regresu i defensywy.

Po pierwsze: walka z Bogiem, aby ludzie doszli do przekonania, że są tylko jednym z gatunków świata zwierzęcego. Wtedy rozmaite kwestie moralne będą już tylko przygodą dla takich różnych sekciarzy, z których można się bezkarnie naśmiewać w Telewizji publicznej.

Po drugie, tradycyjną rodzinę, w której głową jest ojciec, wszyscy mają swoje miejsce. Jeśli się wyruguje ojca i matkę z tej rodziny i zburzy hierarchię, to ta rodzina ulega autodestrukcji. Rodzina jest traktowana przez komunizm jako konkurent państwa. Muszą zniszczyć rodzinę, aby przejąć władzę materialna i każdą inną, propagandową. Wszyscy będą jedną wielką rodziną komunistyczną, czyli niewolnikami komunistami.

Kolejna rzecz to własność prywatna, i nie ma już niezadłużonego pastwa i ludzi, którzy nie mają długu. 

No i co najważniejsze: państwo narodowe jest przedmiotem szczególnej obróbki.

Zapraszamy na cały komentarz:

https://www.youtube.com/watch?v=QUpY-ouolwM