Wielu z nas zgodzi się, że np. nazizm, komunizm czy islam to złe, diabelskie ideologie. Ale czy zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj sami dobrowolnie ulegamy (i o zgrozo głosimy) ich kłamstwom? Oto przykłady.

Gdy Hitler doszedł do władzy głosami większości Niemców, zaraz wprowadził tzw. ustawy norymberskie przeciwko Żydom, których uznał za „winnych wszystkich nieszczęść ludzkości” i nakazał dyskryminować. W 1938 roku hitlerowcy wprowadzili zakaz posiadania broni dla Żydów, parę lat później nastąpił Holokaust…

Gdy komuniści objęli władzę w Polsce, w ramach „wyzwolenia” wprowadzili zakaz posiadania broni palnej bez ich specjalnego pozwolenia. Kto je dostawał, nie muszę pisać…

Muzułmanie „w swej łaskawości” pozwalają u siebie żyć chrześcijanom, ale pod warunkiem podpisania kontraktu (dimmah). Prócz dużego podatku płaconego za wiarę w Jezusa chrześcijanom… nie wolno mieć broni! (http://niezalezna.pl/69254-ultimatum-dla-chrzescijan-w-pans…).

 ***

W Stanach Zjednoczonych, których fundamenty opierają się na Biblii, a których ojcami założycielami byli gorliwi protestanci, trwa od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku wojna kulturowa. Po jednej stronie są konserwatywni chrześcijanie, a po drugiej lewicowi ideolodzy „nowej moralności”. Jedna po drugiej upadają barykady starego, Bożego porządku. Seks na życzenie, potem mordowanie dzieci na życzenie, legalizacja zboczeń, a ostatnio obalenie instytucji rodziny przez Sąd Najwyższy USA. Wszystko to ma miejsce w otoczce wzrastającej nienawiści do uczniów Jezusa, czego tragiczną emanacją był mord bezbronnych chrześcijan w Roseburgu. Wydaje się, że ostatnią zaporą przed tyranią Zła w USA jest druga poprawka do Konstytucji, która gwarantuje obywatelowi Stanów Zjednoczonych Ameryki prawo do posiadania i noszenia broni.

Nie jest tajemnicą, kto finansuje i wspiera wszelkie lewackie ruchy na świecie. Zbieżność ich inwazji na Amerykę jest w bezpośredniej koincydencji czasowej z wojną w Wietnamie. Po raz pierwszy w historii Stany Zjednoczone wygrały konflikt militarnie, ale musiały się wycofać (i oddać Wietnamczyków na rzeź komunistom) ze względu na naciski odmienionej przez hipisów opinii publicznej na swojej ziemi.

Zobacz też:  Chińczycy przejmują polską firmę ochroniarską

Dziś sytuacja przypomina przeddzień II wojny światowej. Mocarstwa przygotowują się do otwartego globalnego konfliktu, wojska już wyszły w pole. Pierwsze walki jasno pokazują, kto będzie najbardziej znienawidzonym wrogiem sił Zła. Zarówno na Ukrainie zajętej przez wojska Putina, jak i na Bliskim Wschodzie opanowanym przez ISIS, mordowani są chrześcijanie i pastorzy. W USA i UE narasta antychrześcijańska propaganda, w której przedstawia się nas jako „niebezpiecznych fundamentalistów”. Teraz kolej na masowe zakazy posiadania i konfiskaty broni palnej. Potem nastąpi Holokaust. Tym razem Holokaust chrześcijan…

Jeśli więc jesteś chrześcijaninem, a uległeś pacyfistycznemu zaczadzeniu, to rozpoznaj proszę, jak zostałeś zmanipulowany i nawróć się!

Jeśli jednak rozumiesz powagę sytuacji, włącz się do akcji jestemchrzescijaninem

 

Paweł Chojecki,

Pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie
Redaktor naczelny miesięcznika “idź Pod Prąd
Jeśli chcesz posłuchać moich kazań, zapraszam na YouTube kanał: idzpodprad (https://www.youtube.com/user/idzpodprad)