Wielu z nas zgodzi się, że np. nazizm, komunizm czy islam to złe, diabelskie ideologie. Ale czy zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj sami dobrowolnie ulegamy (i o zgrozo głosimy) ich kłamstwom? Oto przykłady.

Gdy Hitler doszedł do władzy głosami większości Niemców, zaraz wprowadził tzw. ustawy norymberskie przeciwko Żydom, których uznał za „winnych wszystkich nieszczęść ludzkości” i nakazał dyskryminować. W 1938 roku hitlerowcy wprowadzili zakaz posiadania broni dla Żydów, parę lat później nastąpił Holokaust…

Gdy komuniści objęli władzę w Polsce, w ramach „wyzwolenia” wprowadzili zakaz posiadania broni palnej bez ich specjalnego pozwolenia. Kto je dostawał, nie muszę pisać…

Muzułmanie „w swej łaskawości” pozwalają u siebie żyć chrześcijanom, ale pod warunkiem podpisania kontraktu (dimmah). Prócz dużego podatku płaconego za wiarę w Jezusa chrześcijanom… nie wolno mieć broni! (http://niezalezna.pl/69254-ultimatum-dla-chrzescijan-w-pans…).

 ***

W Stanach Zjednoczonych, których fundamenty opierają się na Biblii, a których ojcami założycielami byli gorliwi protestanci, trwa od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku wojna kulturowa. Po jednej stronie są konserwatywni chrześcijanie, a po drugiej lewicowi ideolodzy „nowej moralności”. Jedna po drugiej upadają barykady starego, Bożego porządku. Seks na życzenie, potem mordowanie dzieci na życzenie, legalizacja zboczeń, a ostatnio obalenie instytucji rodziny przez Sąd Najwyższy USA. Wszystko to ma miejsce w otoczce wzrastającej nienawiści do uczniów Jezusa, czego tragiczną emanacją był mord bezbronnych chrześcijan w Roseburgu. Wydaje się, że ostatnią zaporą przed tyranią Zła w USA jest druga poprawka do Konstytucji, która gwarantuje obywatelowi Stanów Zjednoczonych Ameryki prawo do posiadania i noszenia broni.

Nie jest tajemnicą, kto finansuje i wspiera wszelkie lewackie ruchy na świecie. Zbieżność ich inwazji na Amerykę jest w bezpośredniej koincydencji czasowej z wojną w Wietnamie. Po raz pierwszy w historii Stany Zjednoczone wygrały konflikt militarnie, ale musiały się wycofać (i oddać Wietnamczyków na rzeź komunistom) ze względu na naciski odmienionej przez hipisów opinii publicznej na swojej ziemi.

Dziś sytuacja przypomina przeddzień II wojny światowej. Mocarstwa przygotowują się do otwartego globalnego konfliktu, wojska już wyszły w pole. Pierwsze walki jasno pokazują, kto będzie najbardziej znienawidzonym wrogiem sił Zła. Zarówno na Ukrainie zajętej przez wojska Putina, jak i na Bliskim Wschodzie opanowanym przez ISIS, mordowani są chrześcijanie i pastorzy. W USA i UE narasta antychrześcijańska propaganda, w której przedstawia się nas jako „niebezpiecznych fundamentalistów”. Teraz kolej na masowe zakazy posiadania i konfiskaty broni palnej. Potem nastąpi Holokaust. Tym razem Holokaust chrześcijan…

Jeśli więc jesteś chrześcijaninem, a uległeś pacyfistycznemu zaczadzeniu, to rozpoznaj proszę, jak zostałeś zmanipulowany i nawróć się!

Jeśli jednak rozumiesz powagę sytuacji, włącz się do akcji jestemchrzescijaninem

 

Paweł Chojecki,

Pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie
Redaktor naczelny miesięcznika “idź Pod Prąd
Jeśli chcesz posłuchać moich kazań, zapraszam na YouTube kanał: idzpodprad (https://www.youtube.com/user/idzpodprad)