Iran grozi wojną Izraelowi! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 21.02.2018

W programie Kowalski&Chojecki NA ŻYWO pozostajemy nadal w temacie Izraela. Sytuacja geopolityczna Żydów jest bardzo skomplikowana i wszystko wskazuje na to, że konflikt z Iranem staje się coraz bardziej otwarty. Iran grozi wojną Izraelowi, ten Iran, z którym jeszcze niedawno Winnicki chciał współpracować.

Iran, czyli może dopowiedzmy towarzyszowi Winnickiemu: Islamska Republika Iranu. Winnicki, obrońca chrześcijaństwa – chciał z Iranem zawrzeć sojusz strategiczny, w zamian za USA…- mówi Eunika Chojecka.

“Rząd PiS ewidentnie wpadł w panikę, w  efekcie prowadzenia jednostronnej polityki zagranicznej w oparciu o USA. Polska jest szantażowana i potrzebuje pola manewru. W tym celu dyplomacja powinna działać na kierunku chińskim i bliskowschodnim – głównie w kontekście Iranu” – głosił prezes Ruchu Narodowego w rozmowie z portalem Kresy.pl

Tel Awiw zostanie zrównany z ziemią, jeśli izraelski reżim podejmie jakąkolwiek akcję wojskową przeciwko Republice Islamskiej – ostrzegł Mohsen Rezaee, bezpośrednio podległy najwyższemu przywódcy duchowemu Iranu.

#IPPTVMarian Kowalski: Jeśli chce się zdefiniować dzisiejszą ideę narodową, przedestylowaną przez Giertychów, Moczarowców, Winnickich, to już tylko chodzi o to, aby wkurwiać Izrael. Nic tam nie można zrobić tym Żydom za bardzo, to wkurwiajmy ich i życzmy jak najgorzej. I mam wrażenie, po moim piątkowym spotkaniu w Warszawie, że niektórzy publicyści portali prawicowych również uważają, że im gorzej Żydom – tym lepiej dla nas.

Myślę, że zwykli Polacy mają większe oczekiwania wobec przywódców politycznych niż wkurzanie Izraela. Premier Morawiecki najlepiej się do tej roli nadaje i jest niekwestionowanym liderem wszystkich tego typu narodowców.

Eunika Chojecka: Antysemickim liderem niestety… Ostre słowa płynące z Iranu są reakcją na napiętą sytuację w regionie:

Przed kilkunastoma dniami irański dron bojowy pojawił się nad terytorium Izraela w pobliżu granicy izraelsko-syryjskiej. Izrael odpowiedział najcięższym bombardowaniem Syrii od ponad trzydziestu lat.

W Monachium premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył, że nie pozwoli Iranowi na zaciśnięcie pętli terroru na szyi Izraela. – Nie zawahamy się przed podjęciem kroków w obronie własnej i będziemy działać, jeśli zajdzie taka potrzeba, nie tylko przeciwko pomagierom Iranu, którzy nas atakują, ale również przeciwko samemu Iranowi.”

Pastor Paweł Chojecki: “Trzeba dodać, że ta strona rosyjsko-irańska też się odgryzła po tym bombardowaniu nastąpiło zestrzelenie jednego z żydowskich samolotów F-16. Widać, że straty są po obu stronach, czyli to jest już prawdziwy otwarty konflikt a nie tylko wojna informacyjna.”

Eunika Chojecka: “No właśnie jest konflikt, ale Izrael jest najbardziej atakowany. Izrael na Bliskim Wschodzie jest otoczony ze wszystkich stron przez państwa islamskie i arabskie.”

Paweł Chojecki: “W tym teatrzyku Polska-Niemcy-Rosja, polsko-żydowska wojna służy tylko Rosji i Niemcom. ”

– “To dlaczego teraz trwa tak wielka nagonka na państwo Izrael ze wszystkich stron?” – pyta Eunika Chojecka

Marian Kowalski: “Nagonka trwa już od dawna. Izrael wojuje z sąsiadami mniej lub bardziej otwarcie już od początku swojego istnienia. (…) Ja bym się dziwił jakby zapanował tam pokój… obiecanki „pokoju” są najbardziej niepokojące.”

Pastor Paweł Chojecki: To samo mówi Pismo Święte, ostrzega przed tym, że kiedy będą mówić „pokój i bezpieczeństwo” Jezus powróci. Można to sprawdzić w Liście do Tesaloniczan.

Marian Kowalski: “Nie wszystkie państwa zaznaczone na mapie są tak ewidentnie wrogie Izraelowi, z Egiptem relacje są cywilizowane, z Arabią Saudyjską, z Libanem różnie, w zależności kto tam ster władzy przejmował.”

– “Ale co nas obchodzi Izrael i Iran? Z naszego punktu widzenia niby nic, gdyby nie fakt, że to jest realne pole starcia mocarstw światowych, które walczą o przywództwo w świecie: bloku posowieckiego (albo nowo-rosyjskiego) i Stanów Zjednoczonych. Iran w momencie wchodzenia w tą erę nowożytną był państwem słabym, kontrolowanym przez Rosję i Brytyjczyków. I z takim bagażem wychodził z II wojny światowej. Dziś Iran jest już wyłącznie sojusznikiem Rosji i Chin. W tej rewolucji islamskiej końca lat 70. wyrzucono, to co zachodnie i modernistyczne, pozbyto się całej rodziny cesarskiej.”

– “Zatem dziś Iran jest sojusznikiem Rosji, a Izrael – Stanów Zjednoczonych. Chiny, Rosja i USA nie są w stanie wojny militarnej, tylko polityczno-gospodarczej, natomiast ich przedstawiciele w tamtym rejonie już sięgają po broń palną.”

– “Wolę, żeby Izrael był tam, gdzie jest niż gdyby musiał się gdzieś przenosić ” – mówi Marian Kowalski

Pastor Paweł Chojecki: To, że premier Morawiecki jest antysemicki to jest część prawdy, która Polaków mniej interesuje. Jest też ANTYPOLSKI, w Monachium powiedział, że sprawcami Holokaustu byli Niemcy, ale tez Polacy i Żydzi.

– Ogromnie szkodliwa, antypolska, haniebna deklaracja z ust Morawieckiego padła w niemieckim Monachium, tak gdzie rodził się hitleryzm, tam gdzie Hitler święcił swoje tryumfy, jeśli chodzi o upokarzanie innych państw, żeby się zgadzały na jego mocarstwową politykę. Taką role spełnił teraz premier Morawiecki dla kanclerz Merkel, oczerniając Polaków i stawiając na równi z Niemcami, jako sprawców Holokaustu. To do Polaków nie dociera! Tylko narracja żydowska, dobrze, że wkurza Żydów – komentuje pastor Paweł Chojecki.

– A to, że zrównał Polaków z Niemcami jeśli chodzi o sprawstwo Holokaustu to nikt oprócz Telewizji Idź Pod Prąd w Polsce nie mówi!!! – dodaje pastor.

Eunika Chojecka: “Czyli w myśl ustawy IPN Morawiecki powinien być ukarany za mówienie takich kłamstw o Polakach.” To jako pierwszy na swoim Twitterze zauważył mecenas Andrzej Turczyn.

Marian Kowalski: Ale ta ustawa jest i jej nie ma jednocześnie…

Zapraszamy na cały komentarz:

https://www.youtube.com/watch?v=vV_60e28IyU

Zapraszamy tez do dołączenia do nowej akcji hasztagowej:

#MorawieckiDoDymisji

#MacierewiczNaPremiera

W związku ze skandaliczną wypowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego na Konferencji w Monachium, który użył sformułowania “polscy i żydowscy sprawcy” Holokaustu, spowodowaniem katastrofy wizerunkowej Polski oraz sporu z Izraelem (przecież to Niemcy są autorami Holokaustu!) żądamy jego dymisji.

Błędną decyzją obecnego premiera było także odwołanie najlepszego ministra Antoniego Macierewicza.

Liczne sukcesy byłego ministra obrony narodowej na arenie międzynarodowej (strategiczny sojusz z USA) oraz w Polsce (m. in. wojska obrony terytorialnej) są powodem, dla którego domagamy się powołania Antoniego Macierewicza na szefa polskiego rządu: #MacierewiczNaPremiera.

Więcej na temat polityki Macierewicza można przeczytać na stronie: https://idzpodprad.pl/aktualnosci/polska/zrobil-macierewicz-podsumowanie/