Marian Kowalski i Pastor Chojecki ZABLOKOWANI na YouTube!

28 sierpnia Marian Kowalski na antenie Telewizji Idź Pod Prąd ostro wyraził swój sprzeciw wobec islamskich imigrantów, którzy w sierpniu grupowo zgwałcili Polkę w Rimini, brutalnie pobili do nieprzytomności i zostawili na śmierć jej męża. Wypowiedź została dziś usunięta przez YouTube, a IPP TV straciła możliwość transmisji na żywo!

Marian Kowalski w ostrych słowach powiedział także, co powinno się zrobić m.in. z Platformersami, którzy pomimo tego nawołują do przyjmowania imigrantów.

Wypowiedź Mariana Kowalskiego została usunięta w sierpniu przez Facebooka za rzekome nie spełnianie jego standardów. Dzisiaj, po kilku miesiącach, także YouTube usunął film i zablokował Telewizji Idź Pod Prąd możliwość nadawania na żywo, argumentując, że materiał nie spełnia także ich standardów.

Jak widać na Facebooku i YouTube nie można powiedzieć prawdy o tzw. uchodźcach, którzy gwałcą i mordują Polaków! CENZURA wraca!

Nie poddajemy się cenzurze, nadajemy codziennie na idzpodprad.tv, vimeo.com/idzpodprad, przez radio idzpodprad.pl/mp3 oraz na Twitterze Pastora Pawła Chojeckiego twitter.com/PawelChojecki.

Jeżeli chcesz nam pomóc, zapraszamy do wsparcia IPP TV: idzpodprad.pl/wsparcie. Istniejemy dzięki Wam!