#ChcemyEunikiWTVP – czyli nowej jakości w mediach! Jedziemy!

Wczoraj redaktor Eunika Chojecka – biblijna chrześcijanka – wystąpiła w programie TVP „Minęła 20” u redaktora Michała Rachonia. Tematem spotkania była „seks afera” w lewicowym środowisku dziennikarskim. Eunika Chojecka mało tego, że w swojej diagnozie problemu odniosła się do odejścia od Boga Biblii, to jeszcze wymachiwała Nowym Testamentem. Jej odważne słowa prawdy spowodowały prawdziwą burzę w mediach społecznościowych: bazując na teorii ewolucji Darwina antychrześcijańska lewica zaczyna uzasadniać gwałt i pedofilię jako naturalne zachowanie człowieka.

Lewicowy portal lewy.pl zawrzał od komentarzy, których tutaj nie będziemy cytować. Dążenie do prawdy i odwaga głoszenia niepopularnych, niepoprawnych politycznie tez powinna cechować prawdziwe dziennikarstwo, dlatego też ruszamy z nową akcją #ChcemyEunikiWTVP – czyli chcemy więcej Prawdy, a nie propagandy lewackiej w mediach! Odwagi, rzetelności, uczciwości dziennikarskiej! 

#ChcemyEunikWTVP

#chemyEunikWTVP

 

 

 

 

 

Komentarz Andrzeja Turczyna: Moim zdaniem, wszystkim, którzy słuchali tych słów zabrakło tchu, bo usłyszeli NOWĄ JAKOŚĆ. Polacy usłyszeli zwykłą prawdziwą mowę, a nie tę nowomowę. Podobało mi się jak Eunika Chojecka skwitowała słowa pani Kani, że nie jest zainteresowania opinią feministek, co te „biedne kobieciny” mają do powiedzenia. I to właśnie pokazuje tę różnicę jakości. Nawet ludziom z obozu patriotycznego zależy na tym, aby dyskutować z lewactwem. A z nimi nie ma o czym dyskutować, tylko trzeba mówić prawdę. Niech ich narracja będzie gdzieś z boku, a prawdziwa treść w głównym nurcie. Niech oni będą ciekawi tego, co my mamy do powiedzenia. 

Paweł Chojecki: Richard Dawkins, który napisał książkę „Samotny gen” jest przecież guru lewactwa, guru walki z chrześcijaństwem, guru popularyzującym teorię Darwina. Ludzie to tylko „pionki w rękach genów”, nie ma wolnej woli, nie ma moralności chodzi tylko, aby geny mogły się rozprzestrzeniać. Gwałt jest jedną z form tego rozprzestrzeniania się. To jest normalny owoc lewackiej filozofii. To ich norma. Rozwinięcie ich podstaw filozoficznych. Jak mówi Biblia: Co człowiek sieje, to i żąć będzie.

Eunika Chojecka: Według Darwina, nie można oddzielać świata zwierząt od świata ludzi… A przecież ksiądz Chyła mówi, że teoria ewolucji nie jest związana z moralnością…

Andrzej Turczyn: Myślę, że lewactwu, które definiuję jako wynaturzenie moralne, jemu bardzo zależy, żeby ludzie nie wiązali teorii ewolucji z ich filozofią, żeby człowiek nie zestawiał faktu, że mówi się o człowieku jako zwierzęciu z faktem jak postępuje.

Paweł Chojecki: Dlaczego [feministki] mają siedzieć w telewizji i mącić Polakom w głowach?! Chcemy Euniki Chojeckiej w telewizji a nie feministek, typu Szczuka, Środa itd. Chcemy nowej jakości w mediach! 

Galeria zdjęć na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/idzpodprad/photos/?tab=album&album_id=10155638682504892

Media o występie Euniki Chojeckiej: