Budka: zdelegalizować ONR. Rząd posłucha PO i TVN? Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 23.01.2018

Tematem głównym dzisiejszego odcinka są słowa posła Borysa Budki o delegalizacji ONR. A sprawa przedstawia się następująco: najpierw nowy minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński bez procesu słownie skazuje dwóch mężczyzn w tym Polaka, którzy rzekomo grozili Syryjczykom – Eunika Chojecka.

Zero tolerancji dla ksenofobicznych, agresywnych i niezgodnych zobowiązującym w Polsce prawem działań” (TT). Potem TVN24 montuje “reportaż” o neonazistach w Polsce… Wiernopoddańczo odzywa się, nie kto inny, jak Brudziński – I melduje, że będzie działał ostro! Za nim idzie niestety minister Zbigniew Ziobro. A teraz wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik oświadcza, że warto zdelegalizować ONR… W „Polszmacie” powiedział, że “Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) powinien zostać zdelegalizowany. To zadanie, które stoi przed prokuraturą.” (Duma i Nowoczesność) 

Eunika Chojecka: Dzieje się to, o czym wielokrotnie mówiliście. Początek nagonki na narodowców. Borys Budka z PO zwołał konferencję prasową, na kórej nawołuje do delegalizacji ONR! Przewidzieliście to, że zacznie się nagonka na narodowców już po pierwszej wypowiedzi Brudzińskiego…

Marian Kowalski: Rząd płaci alimenty od własnej głupoty i zaniechań. Gdy pod sejmem odbywały się dantejskie sceny z inspiracji polityków PO i Nowoczesnej, gdzie sprowadzili hordy awanturników, którzy chcieli wtargnąć do sejmu, chcieli bić posłów i wielu było napastowanych na ulicy, ubliżano posłom, gdzie były zdemolowane biura poselskie, gdy hordy bandytów kodziarskich urządzały seanse nienawiści w centrum Warszawy, pochody przy pochodniach (!), dokładnie tak jak ich idole z III Rzeszy – to PiS uważało, ze nic się nie stało. Jedyną represją wobec tego towarzystwa były komentarze prawicowych publicystów. Najgorsze, co mgło spotkać tych bandytów kodziarskich czyhających pod Semem na polityków, to były wywiady dziennikarskie, czyli rozgłos… Robiono im reklamę, uczono jak to robić w innych miejscach Polski. Mówiłem, że wtedy trzeba było wprowadzić stan wyjątkowy, aresztować to tałatajstwo i skończyć z tym. Teraz mamy syndrom żony alkoholika, która myśląc, że jak będzie oddawała mężowi pieniądze na wódkę i dawał się bić, to za którymś razem on zaprzestanie tego procederu… Nie! Będzie napieprzał, aż ją zabije i całą rodzinę doprowadzi do bankructwa. Teraz to tałatajstwo pod byle pretekstem żąda delegalizacji organizacji, w tym także takich, o których nikt wcześniej nie słyszał, zanim TVN ich nie zareklamował, hurtem innych organizacji, na które nie ma paragrafu.

Przypominam, że Budka i jego ekipa wyprowadzali przeciw Marszom Niepodległości i ONR aparat państwa. Za ich rządów miały miejsce prowokacje, spalenie ruskiej budki, pogózki „idziemy po was”, akcja widelec itd.- dodaje Marian Kowalski.

Teraz nie ma podstaw do delegalizacji ONR, ponieważ żaden ONR nie był przedmiotem manipulacji reportażu w TVN, tylko jakaś organizacja, jak Boga kocham, o której działalności nikt nie słyszał, dopóki TVN nie nagłośniłI okaże się, że nie można zdelegalizować ONR, i pan Budka ten złośliwy gnom razem z czarną pyzą z PO i teraz będą żądać zmian kadrowych w Prokuratorze Krajowej, dymisji rządu, rozpisania wcześniejszych wyborów i będą dalej skarżyć się swoim mocodawcom w UE.

– Głupota Pis-u doprowadziła do tego, ze ten rząd padnie pod własnymi ciosami, bo ulega wrogom Polski. I co jest gorsze pięciu kretynów przebranych w hitlerowskie fatałaszki, którzy maja ochotę nawpierdalać się tortu z ułożoną z Prince Polo swastyką na świeżym powietrzu czy partie polityczne pseudo-opozycyjne, chodzące na konsultacje do Ambasady Niemieckiej. Co jest gorsze? I kto dzisiaj tak naprawdę reprezentuje proniemiecka i antypolską politykę? Pięciu kretynów jedzących łakocie na świeżym powietrzu czy całe partie polityczne utrzymywane na koszt polskiego podatnika generujące kryzys państwowy…

I druga rzecz, dopóki nie zrzucimy z siebie brzemienia UE, Polska nigdy nie będzie mogła normalnie funkcjonować, bo wynik wyborów zawsze się będzie nie podobał jakiejś ambasadzie. I dzisiaj jeszcze postawienie na fałszywego konia tego rządu, czyli projekt Jedwabnego Szlaku, czyli chińskich komunistów – za to powinien być paragraf, za propagowanie komunizmu! Ten rząd sam się pcha w gips! Tam nie ma ani roztropności, ani ideowości, ani żadnego planu na przyszłość.

Ok, chcecie delegalizować partie skrajnie narodowe, jest długa lista skrajnych lewicowych (feministyczne, pederastyczne, czarne marsze, partie komunistów, pracownicza demokracja itd.) to te także należałoby zdelegalizować na zadzie proporcji. Kto więcej ludzi wyprowadza na ulice i czego się dokonuje, wystarczyło parę woreczków z różową farbą na biura PiS i się zesrali chłopców i będą delegalizować prawicę. Za łeb tych, co wam biura demolują, tu pokażcie pazury. A Budka powinien dziś odpowiadać z więzienia za próbę destabilizacji kraju. Ta partia (PO) powinna być zdelegalizowana… Dzisiaj rząd PiS płaci sam sobie alimenty od własnych zaniechań – kończy swoja wypowiedź Marian Kowalski.

Paweł Chojecki: Takie ruchy przewidzieliśmy po przewrocie „lunchowym” grudniowym, kiedy rząd wybrany w demokratycznych wyborach, którego twarzą była pani Beata Szydło, a filarem kierującym geopolityką i uzbrojeniem Polski – Antoni Macierewicz. Ma to bardzo prosty związek z prześladowaniami narodowców. Joachim Brudziński, kiedy w ramach platformerskiej zmiany (to już nie jest dobra zmiana tylko opcja niemiecko-rosyjska przejęła władzę z Polsce) – PO w nowym wydaniu wraz z tą agenturą rosyjską pozostawiona nam przez komunistów – od razu na Twitterze zameldował się Gazecie Wyborczej.

– Zameldował się dokładnie w taki sam sposób jak obserwowaliśmy to na niższym wojewódzkim szczeblu, kiedy człowiek z Polskiego Radia Lublin (PRL-u) – Dekert zaraz na początku swego urzędowania dostał telefon od Gazety Wyborczej, ze jak to Marian Kowalski, narodowiec itd. mówi o księdzu dominikaninie Wiśniewskim, kolaborancie a rzecz sprowadzania uchodźców do Polski i mówił, ze to jest idiota w sutannie. Dekert zaraz stanął na baczność, od razu wykonał zadanie i ogłosił, ze Marian kowalski już nigdy nie wystąpi w PRL-u (Polskim Radiu Lublin). To wcale wielka krzywda się nie stała, ale to pokazuje tylko mechanizm, kto tak naprawdę w Polsce rządzi. Na wyższym poziomie, to samo zrobił towarzysz Brudziński z PiS, zameldował zaraz po objęciu swego stolca ministerialnego, że wykonał zadanie, a przynajmniej gotowość do jego realizacji, że teraz będą prześladować takie przestępstwa, które zleci GW albo TVN. TVN aż pól roku czekała aż nastąpi ta dobra, niemiecko-rosyjska zmiana i teraz już się grzeje temat…

Marian Kowalski: Od kiedy jadanie tortu w Polsce jest karalne?

– Ale ten tort był w kształcie swastyki… – Eunika Chojecka

– Może oni chcieli ten symbol zniszczyć zjadając go?... Słuchajcie! Daliśmy się sprowadzić do absurdu przez prowokacje TVN i jeżeli takie firmy jak TVN, TOK FM, PO, Nowoczesna będą traktowane jako normalne nośniki mediów i normalne podmioty polityczne to będziemy opowiadali ludziom idiotyzmy. Wrogów Polski trzeba wsadzać do wiezienia, tak nakazuje prawo polskie. Jak się robi z nich partnerów do debaty publicznej to nas sprowadza do swego poziomu, a w robieniu z nas idiotów maja doświadczenie. Jak rząd obecny będzie szedł tym torem będzie wkrótce wymieniony. I Sienkiewicz będzie ministrem Spraw Wewnętrznych, a nie żaden Brudziński, do tego dojdzie. Najlepsze wersja wydarzeń będzie po tej konferencji prasowej jak Budka będzie miał partnera w postaci swojego dawnego kolegi Sienkiewicza i innych platformersów, którzy zrobią to, co konferencja rasowa nakazała – mówi Marian Kowalski.

Paweł Chojecki: I tu się z Tobą nie zgodzę, myślę, ze towarzysz Brudziński będzie lepszy od Sienkiewicza.

Zapraszamy na cały komentarz:

https://www.youtube.com/watch?v=s92NH4A6YxM&t=1s