Ben Carson, jeden z kandydatów w prawyborach Partii Republikańskiej w 2015 roku, ostrzega przed możliwością oddania Sądu Najwyższego w ręce lewactwa.

W programie Breitbart News Daily powiedział: „Musicie wiedzieć, że oni pracują nad tym od dawna. Potrzebują jeszcze tylko jednej kadencji, by przejąć Sąd najwyższy i sądownictwo federalne. Kiedy zyskają te kontrole, nie będzie już miało znaczenia, kto jest prezydentem.”
Przy takiej stawce Carson przewidywał, że wybory prezydenckie będą brudną brutalną walką. „Nie bedzie sposobu, którego się nie chwycą”
Mówił też, że taktyką lewicowychradykałów jest wzniecanie sporów, podziałów i niezadowolenia, aby ludzie nie skupiali się na prawdziwych problemach. Tak jak teraz robi się to z kwestiami rasowymi w Ameryce.

Przypominamy, że Ben Carson to czarnoskóry republikański kandydat wywodzący się z protestanckiego środowiska, który po tym jak odpadł w rywalizacji, poparł Donalda Trumpa. W Polsce przed dalekosiężnymi planami lewactwa podminowania instytucji świata zachodniego ostrzega pastor Paweł Chojecki. Jeśli chrześcijanie w Ameryce nie obudzą się przy listopadowych wyborach to stracą swoje chrześcijańskie państwo.