Historia i Polityka okiem Polskich Tatarów - ciekawe i ważne.

Awatar użytkownika
Adam Waśniewski
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 5:48 pm

Historia i Polityka okiem Polskich Tatarów - ciekawe i ważne.

Postautor: Adam Waśniewski » ndz kwie 30, 2017 1:27 pm

Profesor Selim Hazbijewicz przedstawia postać Generała Fieldorfa - Nila. Interesujący z punktu widzenia okupacji sowieckiej odcinek - krótki ale treściwy.

Warto obejrzeć, Polski Tatar, Profesor i wielki Patriota - u nas mówimy że to ostatni piewca Naszej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Potężnej - Światło Boga Miłościwego Budowniczego Imperiów.Przemówienie Profesora Hazbijewicza o Polskim Interesie Narodowym w aspekcie konfliktu na Ukrainie. Bardzo istotne spostrzeżenia. Warto obejrzeć.Notka historyczna:
Selim Chazbijewicz – polski politolog, pisarz, publicysta i nauczyciel akademicki, działacz społeczności tatarskiej, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Urodzony 17 listopada 1955 w Gdańsku ( Z Chanaickich Tatarów Wileńskich )

Spot wyborczy Hazbijewicza - krótko ale na temat, warto się na tym wzorować. Wtedy w roku 2015 PiS nie wsparł odpowiednio tego kandydata - a to błąd bo to jest człowiek który zna politykę, jest specjalistą od obronności i jest niezwykle przenikliwy. Jego Patriotyzm jest wręcz przysłowiowy w naszym środowisku - w którym są w zasadzie sami Patrioci.Obrazek

Serdecznie Pozdrawiam (-)

Adam Assanowicz-Waśniewski

Wróć do „Historia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość