CZAS PATRIOTÓW: Jak zjednoczyć Patriotów?...c.d

Forum dotyczące codziennych programów "Kowalski & Chojecki na żywo". Zapraszamy do dyskusji i współtworzenia programu.
stachu

CZAS PATRIOTÓW: Jak zjednoczyć Patriotów?...c.d

Postautor: stachu » sob sty 07, 2017 10:54 am

Przede wszystkim Witam wszystkich.
Ze względów zawodowych nie byłem na bieżąco z IPP. Niedawno obejrzałem ostatni odcinek Czasu Patriotów. Usłyszałem jedną ważną rzecz, o której wspominał kolega z wysp, nie pamiętam miasta jego klubu IPP. On to zauważył, a ja bym też dodał coś od siebie. Nie gniewajcie się na mnie bo moim zamiarem nie jest nikogo obrażać . Po prostu odniosę się do tematu i wyrażę swoje zdanie.
Wszyscy zastanawialiście się nad tym w jaki sposób Nas zjednoczyć. Odnoszę wrażenie, że dla większości klubowiczów jak i redakcji IPP patriotyzm jest częścią wiary i kto jest patriotą jest zarówno chrześcijaninem. Nie wiem czy według większości ktoś o odmiennych poglądach religijnych może być równym partnerem do próby odbudowania Naszego Kraju? Z tego co widzę to wiara jest tu największym problemem w zjednoczeniu osób dla których dobro Ojczyzny jest najważniejszą sprawą. Przypuszczam, że dla ogółu chrześcijan patriotów zbratanie się w wspólnej sprawie i pominięciem różnic z ludzmi którzy są ateistami, innowiercami jest murem nie do przeskoczenia. Chciałbym się mylić, ale tak to widzę. Jest dużo osób, które ramię w ramię staną by bronić tej "Najważniejszej " jest ogrom wartościowych i moralnych ludzi.lecz na dzień dzisiejszy przez gloryfikacje wiary chrzescijanskiej dajecie im sygnał w postaci straszaka. Wniosek tych osób jest jeden : " po co mamy iść razem Pod Prąd, przecież Oni nas tam nie chcą" . Moim zdaniem przywiązanie do kraju i jego symboli jak i miłości do Ojczyzny jest wartością NADRZĘDNĄ. To czy ktoś wierzy, czy nie to jakie ma to wogóle znaczenie. W momencie jakim jesteśmy ? Chodzi nam wszystkim o wspólną sprawę jaką jest Polska. Chyba, że znowu się pomyliłem...
JESTEM POLAKIEM, WIĘC MYŚLĘ PO POLSKU!
Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

JaroslawYaroslaw

Re: CZAS PATRIOTÓW: Jak zjednoczyć Patriotów?...c.d

Postautor: JaroslawYaroslaw » śr lut 01, 2017 8:15 am

Witam.
Stachu poruszył istotna sprawe mam takie same odczucia.
W mailach do ipp wspomniałem o Słowianszczyznie chociaż wyznawca Peruna nie jestem to jednak nastąpiła cisza z tamtej strony.
Jest to kwestia skad sie wzięliśmy i kiedy?Co jest szeroko dostępne wszędzie, najbardziej poza Polską tylko nie w polskich szkołach. Dlaczego ?
To nasza tożsamość...w 966 z drzewa nie zeszlismy.
Było to ukrywane przez wieki i byliśmy i nadal jesteśmy gnebieni za to kim jestesmy dlatego nie da się tego oddzielić w historii.
Dwie największe akcje wymazania pamięci Polaków...inkwizycja i rozbiory.. wymieniono nam pismo, nazwe i zaczeto wklepywac nowe oprogramowanie zebysmy caly czas czuli sie gorzej niz inni .Dzisiaj mamy dalszą kontuacje w innym wydaniu któremu wszyscy patrioci są przeciwni.
Więc ludzie innych zapatrywan mają również Polskę w sercach i chętnie pomogą zakończyć przedłużenie podboju rzymsko-niemieckiego w wydaniu komunistyczny czy jakim kolwiek innym.
Wykopac KEN że szkolnictwa, religie że szkół i kościół katolicki z Polski albo przywrócić do roli balansu, funkcji która powinien spełniać między ludem a rzadzacymi a nie być jeszcze jednym pasożytem.

MarcinR

Re: CZAS PATRIOTÓW: Jak zjednoczyć Patriotów?...c.d

Postautor: MarcinR » sob mar 04, 2017 11:58 pm

Witam Panowie
Poznałem Pawła, Mariana i całe mnóstwo wspaniałych ludzi związanych z IPP, rozmawialiśmy na przeróżne tematy i nikt mnie nigdy nie zapytał czy i w co wierzę. Myślę że odnosicie mylne wrażenie.
Pozdrawiam i (mam nadzieję) do zobaczenia

Wróć do „Kowalski & Chojecki”