Sikorski bez wazeliny i na stojąco, sami wiecie co

Zapraszamy do dyskusji.
stachu

Sikorski bez wazeliny i na stojąco, sami wiecie co

Postautor: stachu » czw lut 02, 2017 6:32 am

http://wmeritum.pl/twitterowicz-przypom ... deo/169909

Radoslawie Sikorski dla mnie jesteś bezczelna zakałą narodu uosabiajaca najgorsze cechy tzn. Skurwysynstwo (ruskie metody)
Czytając zdanie na temat Lecha Kaczyńskiego nasuwa mi się jedno:
Pochwal się łajdaku lepiej kto to jest Turowski, co robił i kto go tam wysłał ?
Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

Kubanek

Re: Sikorski bez wazeliny i na stojąco, sami wiecie co

Postautor: Kubanek » pt lut 03, 2017 8:58 am

A ja się po części z nim zgadzam. Lech Kaczyński pchał się do Ruskich na chama, to i zginął. Nie szkoda mi idiotów, idących jak debile na śmierć. Ale za to, że razem z nim zginęło o wiele więcej osób, to sam zasługuje na anty-pomnik hańby. A sam Sikorski jest hipokrytą, bo wychwalał "Lecha Kaczyńskiego lat 30-ych", czyli największego łajdaka ostatnich 100 lat, ministra SZ Józefa Becka. Przez tego, wiecznie pijanego idiotę. Polska poszła na wojnę z państwem, które wcale z nami walczyć nie chciało. Widać, że Polacy mają talent do bycia rządzonymi przez imbecyli.

MarcinR

Re: Sikorski bez wazeliny i na stojąco, sami wiecie co

Postautor: MarcinR » ndz mar 05, 2017 10:07 pm

"Lech Kaczyński pchał się do Ruskich na chama, to i zginął. Nie szkoda mi idiotów, idących jak debile na śmierć."

No i jak to skomentować...
Twój wpis jest haniebny. Pchał się do ruskich na chama??? Do jasnej cholery, przecież on chciał oddać honory wymordowanym Polskim Oficerom, jak przystało Polskiemu Prezydentowi.

Stosując twoją pokretna logikę jak należałoby określić np. Wyklętych którzy również szli na śmierć i to w dodatku z pełną tego świadomością???
Jeśli pisałeś to na trzeźwo, to w moich oczach nic cię nie tłumaczy.

Wróć do „Polityka”