TVP 1 film "PUCZ"

Zapraszamy do dyskusji.
stachu

TVP 1 film "PUCZ"

Postautor: stachu » pn sty 16, 2017 7:50 am

Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

Kubanek

Re: TVP 1 film "PUCZ"

Postautor: Kubanek » pn sty 16, 2017 11:16 am

Nie oglądałem, ale można się domyślać co tam było. Nie jestem zwolennikiem PiSu, choć pewne elementy ich polityki mogę popierać. Niestety, PiS jest sam sobie winny, upojony władzą Kaczyński szczególnie. Dlatego, głosowałem w 2015 roku na Korwin, mimo, że ich również nie popieram. Koalicja PiS-Korwin na pewno byłaby lepsza niż to co mamy obecnie. Choć może to i dobrze, bo jak będą wybory, PiSiory nie będą mieli na kogo zwalać swoich niepowodzeń. W każdym kraju, ważne jest, aby była opozycja. A w Polsce, mamy taką opozyję jak i rządzących, stado baranów, którzy chcą się dorwać do koryta. Mi by ten cyrk nie przeszkadzał, gdyby nie fakt, że "opozycji" sprzyja UE i "media europejskie". Retoryka PiSu jest dla mnie niezrozumiała, bo co to za patrioci co liżą tyłek innym państwom czy organizacjom, obojętnie czy to UE, USA, Izrael czy inni. PO i Nowoczesna przynajmniej się nie kryją, że popierają niewolę unijną i przynajmniej są szczerzy. Mnie ciekawi, czy pan Kaczyński który w 2003 roku, zapędzał Polskę do Eurokołchozu, w końcu zrozumie, ze czas najwyższy, pomyśleć nad opcją brytyjską, chyba, że ten syfilis się sam rozpadnie za parę lat. Nie wiem czy w tym filmie, była mowa o siłach, które wspierają "opozycję" z zagranicy, jak UE, Soros, środowiska liberalne w USA (jak Clinton).

stachu

Postautor: stachu » pn sty 16, 2017 2:15 pm

No widzisz i znów mamy inne zdanie. Ponieważ mnie osobiście wkurwia to co wyprawia 5 kolumna. Szambo debaty politycznej do jakiej doprowadzili w moim kraju, oraz rynsztok obelg rzucanych przez wrogów ojczyzny na ulicach. Nie jestem chrześcijaninem , ale jak widziałem to co odpierdalaja tym ludziom, którzy bronili krzyża pod pałacem prezydenckim w momencie kiedy "Globus" piastował urząd, a władze mialy swinie oderwane dziś od koryta. Gdybym mieszkał w Wawie stanalbym obok w obronie tych dziadków i ich oddaniu prawdzie i niejednemu z tej swoloczy, ktora ich opluwala nosy bym poprzestawial. Więc skończ już pierdolic farmazony. Bo twoj warsztat literacki można rozbić o kant dupy!

Kubanek

Postautor: Kubanek » pn sty 16, 2017 6:02 pm

Nie wiem o co ci chodzi, nie musisz rzucać tu wulgaryzmami. Ja się staram nie robić tego w necie, bo wystarczą mi te, których używam na co dzień, prywatne.
Cały czas robisz jakieś sztuczne problemy, podobnie jak większość osób na tym świecie. Ja się nie uważam za chrześcijanina(jestem agnostykiem, pół-poganinem), a podobnie bym zrobił. Nie uważam jednak, że jest jakikolwiek sens walczyć z Polakiem, tylko dlatego, że się z kimś nie zgadzam. Mimo wszystko, więzi krwi są dla mnie ważniejsze i mimo wszystko uważam,nawet zwolenników (ale nie liderów)KOD za wartościowych ludzi, którym jedynie przeprano mózgi. System trzeba winić, anie ludzi. KOD reprezentuje ten system w jakim żyjemy, tj. kapitalistyczno-socjalistyczne, liberalno-marksistowskie, unijno-globalistyczne skurwienie, że tak się wyrażę. Nie ma większego "antysystemowca" ode mnie, ale nie uważam, aby PiS,który faktycznie niewiele się różni od "opozycji". Dla mnie. mimo wszystko PiS-PO, jedno zło, nie mam zamiaru walczyć w obronie rządu, który nas trzyma na Unijno-USraelskiej smyczy.

stachu

Postautor: stachu » pn sty 16, 2017 6:21 pm

Jesli dalej nierozumiesz to w stylu gentlemenskim:
Zapraszam na priv

A temat do zamkniecia

Kubanek

Postautor: Kubanek » wt sty 17, 2017 10:49 am

Zacznij odpowiadać na temat i na argumenty, a nie ciągłe się srasz, niewiedzieć czemu i po co.

stachu

Postautor: stachu » wt sty 17, 2017 11:31 am

Wróć do „Polityka”