Politycy

Na tym forum zapraszamy wszystkich do dyskusji na dowolne tematy.
adamus

Politycy

Postautor: adamus » pt lut 10, 2017 11:58 am

Mam pytanie do obu Panów. Według pani historyk dr.Ewy Kurek od 45-go roku w Polsce rządzą żydzi. Oczywiście w nie wszyscy. W związku z tym moje pytanie brzmi. Jak Panowie odnoszą się do kwestii żydowskiej w polsce?Czy maja prawo zasiadac w sejmie i w senacie czy nie?

stachu

Re: Politycy

Postautor: stachu » pt lut 10, 2017 3:46 pm

Włączając się do Twojego tematu dodam iż wypadałoby ułożyć kwestię narodu wybranego w taki sposób : socjalizm - Marksa z engelsem, armia czerwona - nkwd (zydzi byli w niej najbardziej ambitni ) , wyzwolona Polska przez radzieckich bohaterów - UB itd. ( tu również najlepiej sprawdzali się synowie Dawida, bardzo konsekwentnie wypełniali swoje obowiązki względem przejawów wolnosciowych Polakow). PZPR - ręka, rękę myje. SLD - Pan Stolzman etc. No nie da sie ukryc kto w Polsce doznal krzywd, a komu powierzono władzę nad narodem. Pewnie coś pominalem, ale z grubsza wiadomo o co chodzi. A cały świat zdziwiony, ze Polacy to antysemici. Wcale się nie dziwię patrząc na naszą przykrą historię.
Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

Wróć do „TEMATY DOWOLNE”