Universytet IPP - po owocach - Serwis Blogowy

Na tym forum zapraszamy wszystkich do dyskusji na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
Nice Freeman

Universytet IPP - po owocach - Serwis Blogowy

Postautor: Nice Freeman » śr sty 11, 2017 6:17 pm

Po czym poznajemy że Universytet IPP działa jeśli nie po tym że bracia i siostry IPP Studiują i Publikują swoje własne spostrzeżenia, wnioski, przemyślenia.

Dlatego postulowałem Serwis Blogowy, po to by Prawdziwi Polacy z IPP mieli miejsce, jak plac zabaw dla dzieci na których pod okiem Profesora mogłyby poćwiczyć przez co poznać czym jest Warsztat Naukowy i miały tę możliwość by takowy w sobie Wykształcić - bo bez tego wybaczcie ale jakże często bywa tak że nie ma z kim rozmawiać, bo nie ma właściwie o czym jeśli rozmówca nie zna fundamentalnych podstaw - nawet posiadając dyplom taki czy inny.

Jeśli zaczniemy budować Bibliotekę IPP to będziemy mieli "O czym rozmawiać", a po tym przydałoby się mieć z KIM rozmawiać, by miało to sens zgodnie z Regułą Budowania w kierunku kształcenia Elity IPP.

Czy aby zacząć myśleć też trzeba mieć na koncie pół miliona złotych?

stachu

Re: Universytet IPP - po owocach - Serwis Blogowy

Postautor: stachu » śr sty 11, 2017 6:33 pm

Popieram
A przy okazji:
Aktualnie siedzę przed telewizorem. Od momentu przyjęcia ustawy B 2017. A ci dalej stoją, szkoda że tylko na pokaz. Przed 10 minutami pokazano nagranie posła z PISu na którym widać jedna postać ...senatora PO. Okazuje się, ze nikogo z zadeklarowanych okupantów sali plenarnej tam nie bylo. No tak, niema kamer to i ich również. Obłuda za obłuda, ale 5 kolumna im wszystko wybaczy. Uśmiałem się jakie zdziwienie mieli wypisane na czole blokujac "wytrwale"jak Kuchcinski po chwili zamknął posiedzenie i przełożył je na jutro.
Ten widok - Bezcenne
Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

Awatar użytkownika
Nice Freeman

Postautor: Nice Freeman » śr sty 11, 2017 6:54 pm

stachu

Postautor: stachu » śr sty 11, 2017 7:10 pm

Nie znam się za bardzo na różnicach między blogiem, a forum. Jestem tu bo czuję taka potrzebę. Pański pomysł na serwis Uniwerku IPP całkiem ciekawy, bardzo humorystyczny opis. Biblioteka czy nawet dyskografia muzyczna , filmy bądź spektakle teatralne. Newsy. Narazie mamy forum , słabe w nim oblężenie jak narazie jest. Oby do przodu i się kulnię. Pozdrawiam serdecznie
Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

Awatar użytkownika
Nice Freeman

Postautor: Nice Freeman » śr sty 11, 2017 7:27 pm

Wróć do „TEMATY DOWOLNE”