Podsumowanie II zjazdu widzów IPPTV

Wymiana informacji na temat spotkań klubowiczów.
Awatar użytkownika
adminipp

Podsumowanie II zjazdu widzów IPPTV

Postautor: adminipp » śr gru 07, 2016 10:00 pm

Myśli, wnioski, zrobione zastosowania po II zjeździe widzów IPPTV.

sionek333

Re: Podsumowanie II zjazdu widzów IPPTV

Postautor: sionek333 » śr sty 11, 2017 7:29 am

I co ja mam myśleć o tym ? Na drugim zjeździe ipp. dużo osób było za utworzeniem tego forum a tu cisza. Żadnych refleksji myśli? No ale co ja się będę czepiał kiedy sam dopiero coś nabazgram. Na moje usprawiedliwienie ma tylko to, że jakoś dziwnie trudno było mi założyć konto. Cały czas miałem jakieś błędy z logowaniem, hasłem itp. No ale jestem udało się. A więc przechodząc do tematu "Moje podsumowanie zjazdu i myśli". Nie będę oszukiwał, że jadę na zjazd z nie pewnością co będzie. Bo czułem i wiedziałem, że będzie to wydarzenie które na zawsze zostanie w mej pamięci i z łezką w oku będę je wspominał. Przecież jechałem spotkać moich idoli, osoby które widzę w szklanym ekranie. Które na co dzień , ale podkreślę co dzień goszczą w moim domu. W moich myślach. Wiecie czasami myślę "jak to fajnie by było mieszkać w Lublinie albo w okolicach i fizycznie uczestniczyć w tym co robicie". Wiem, że każdy jest jakąś częścią ipp. Ale jednak być tam z wami. Widzieć się, rozmawiać. No cóż, teraz sami widzicie z jaką radością i sercem pełnym dobrych myśli tam jechałem. No ale zjazd to nie tylko Pastor Chojecki, Pan Marian, czy też Kornelia, Eunika, Ola,Kamil, Michał, i inni ale też, my ich widzowie. I tak poznałem Krzyśka z Wlk Brytanie i małżeństwo Darka i Magdy z Szwecji z którymi mam kontakt. I wiele wiele innych ciekawych osób. Koncert Jana Pietrzaka, brak słów, takie emocje, zwłaszcza ostatnia piosenka.Twardy ze mnie facet ale łezka się w oku zakręciła. Ba nawet teraz jak oglądałem Koncert w TV. Na zjeździe odbyło się spotkanie pod tematem pomysły na dalszy rozwój Ipp jak i klubów.
Dużo ich było, i nie które bardzo ambitne. Jak ten z Uniwersytetem, czy też zwiększeniem liczy i różnorodności programów w Ipp. Wszystko super, ale znam realia, i mimo dużych chęci i wolontariatu na takie pomysły potrzebne są już konkretne kwoty pieniędzy. Szczerze to ja jestem pełen podziwu dla was, że za te 30 000 miesięcznie stworzyliście tak wiele. Sprzęt, ludzie, organizacja Zjazdu " naiwny nie jestem, i wiem że do zjazdu dołożyliście" 300 w takim Hotelu i z tymi wszystkimi atrakcjami. Pomysł forum a tu wiatr hula, ale wierze że będzie lepiej. I wiecie co ja czuję, i wierzę, że to dopiero początek. Jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm, wojna, Ipp osiągnie sukces. Na to potrzeba lat, trzech czy pięciu. Przecież ja pamiętam początki telewizji a to tylko rok. Moc i siła jest w tym wszystkim, bo oparta na prawdzie i na słowie Bożym. Na razie to wszystko, ale będę - no dobra postaram - się pisać na forum, zakładać nowe tematy na tyle na ile pozwoli mi czas. Bo gdzie mam pisać jak nie tu. Gdzie mam się otworzyć, jak nie tu. Gdzie znajdę zrozumienie jak nie tu. Pozdrawiam Ipp

Awatar użytkownika
adminipp

Postautor: adminipp » śr sty 11, 2017 9:50 pm

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. To prawda, że nasze forum dopiero zaczyna żyć. W ostatnim czasie stworzyliśmy ramówkę, nadaliśmy cykliczność programom, które były tylko okazjonalne i w niedługim czasie będziemy startować z następnymi. Nasza ekipa w każdej dziedzinie ma bardzo dużo pracy dlatego prosimy o wyrozumiałość jeśli nie wszystko działa od razu płynnie. Każde dobre słowo ze strony naszych widzów jest dla nas bardzo cenne i motywuje nas do dalszej pracy, dlatego tym bardziej dziękujemy za komentarz! Ekipa IPPTV pozdrawia :)

piotrk87

Postautor: piotrk87 » pt mar 03, 2017 7:45 pm

Mało się dzieje na forum, bo forum jest schowane w zakładce "kluby". Przez przypadek najechałem kursorem i jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że tu jest forum!

Dajcie forum na stronę główną, do zakładek, to ruch wzrośnie.

Pozdrawiam!

Wróć do „Zjazdy i spotkania”