Siłownia

Sport. Porady i wymiana doświadczeń.
Awatar użytkownika
adminipp

Siłownia

Postautor: adminipp » śr gru 07, 2016 9:50 pm

Porady, informacje, wymiana doświadczeń.

Freewheelers

Re: Siłownia

Postautor: Freewheelers » sob gru 31, 2016 8:17 pm

Witam jestem z clubu Cork Ireland lat 46 . Jestem milosnikiem silowni trenujacym kulturystyke przez 3 lata trening 4 razy w tygodniu plus cardio . Spadek wagi o 36 kg to nie zart doswiadczenie w suplementacji I diecie . W trakcie wycinki przed checja startu w zawodach kontuzja z wlasnej glupoty . Po prawie 2 letniej przerwie comes back na silke . Moze bysmy zrobili dzial dla dziadkow na silce I nie tylko . Co wy na to ..... no I moze trening zMarianem . :mrgreen:

lech_madrala

Postautor: lech_madrala » wt sty 03, 2017 1:22 pm

Popieram Freewheelers. Siłownia dobra dopóki nie będzie swobody w posiadaniu broni

Freewheelers

Postautor: Freewheelers » śr sty 11, 2017 6:43 pm

W Irsku nie ma problemu z bronja tu ma prawie kazdy . A to bardzo proste idziesz do sklepu wybierasz giwere wplacasz zaliczke . Bron musi zostac w sklepie puki nie dostaniesz pozwolenia . Wystawia kwit niesiesz go na komede I za dwa tygodnie masz pozwolenie o ile nie byles karany . A przy sklepie jest strzelnica wiec kiedy chcesz idziesz I ladujesz z wlasnej giwery ile wlezie .

stachu

Postautor: stachu » pt sty 13, 2017 8:12 am

Podczas godzin spędzonych na silowniach "samorobkach" czy profeskach zauważyłem, ze większość wykonuje ćwiczenia izolowane, oraz uzywaja wylacznie sztang. Po poznaniu reakcji swojego ciala na cwiczenia izolowane i sprobowaniu wykonywania ich w ten sam sposob,ale zamiast sztangi uzylem chantli. Poczulem roznice między stroną dominujaca, a słabszą gdzie na sztandze ta różnica jest o wiele mniej widoczna. Dla mnie, jak najmniej izolowania i wolne ciężary odniosły skutek. Mniejszy ciezar ale za to dokladniejsze powtorzenia no i trochę dłuższy trening. Pozdrawiam wszystkich "Pompujących Bydlaka" hehe.
Jestem Polakiem, więc myślę po Polsku

Freewheelers

Postautor: Freewheelers » sob sty 14, 2017 2:56 am

Dokladnie po kontuzji tez tak zrobilem ciezar mniejszy ale za to powoli I dokladnie . Efekt jest znaczny bo zaczolem czuc partie miesni ktore sa trenowane .

stachu

Postautor: stachu » sob sty 14, 2017 9:17 am

Freewheelers pisze:Dokladnie po kontuzji tez tak zrobilem ciezar mniejszy ale za to powoli I dokladnie . Efekt jest znaczny bo zaczolem czuc partie miesni ktore sa trenowane .

A co sądzisz o aerobach? By po treningu pozbyć się części toksyn. Preferujesz saunę czy wspomniane ćwiczenia? Jestem też ciekaw w jaki sposób budujesz nogi. Bo jak wiadomo na dobrych fundamentach powstaje porządny dom.

Freewheelers

Postautor: Freewheelers » sob sty 14, 2017 10:57 am

Oczywiscie aeroby robie 4/5 razy w tygodniu po 25 minut I tetno 139 . Jest to rowerek przez 15 minut I taka maszyna co przypomina kijki narciarskie ... nogi robie co sobota czyli dzis . Ja wiem ze ludzie olewaja trening nog bo Ciezko I po Co . Wystarczy klata I bic taki zestaw dyskotekowy . Tym czasem przy treningu nog wyzwalane jest wiecej Testosteronu no I proporcie w budowie ciala ..

stachu

Postautor: stachu » sob sty 14, 2017 11:06 am

Dokładne proporcje ala Johnny Bravo hehe.

Wróć do „Pakuj z Marianem”