Bez kategorii

Być feministką to sroga siara!

Ilekroć słucham wynurzeń feministek w mediach utwierdzam się w przekonaniu, że swoje przykre doświadczenia chcą przekuć w ideologię masowego odwetu kobiet na mężczyznach. Liderki ruchu feministycznego zawsze opowiadają o przemocy, wykorzystywaniu i innych krzywdach jakich one osobiście zaznały. To tak jakby użytkownik samochodu po kolejnej awarii stwierdził, że największym wrogiem ludzi są samochody i zażądał… Read More Być feministką to sroga siara!

Bez kategorii

Wakacje, wakacje i po wakacjach

Tak sobie myślę, że wakacje zostały wymyślone po to, żeby oderwać się od kieratu codzienności. Najlepszy byłby wypoczynek i robienie czegoś, na co nie mamy czasu w pozawakacyjnym zabieganiu. Dlatego też nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego skazujemy się na katorgę zbytniego podróżowania, mam tu na myśli zwłaszcza korzystanie z usług linii lotniczych. Ta bieganina… Read More Wakacje, wakacje i po wakacjach

Bez kategorii

kobieta pracująca….

Baby, wszędzie baby… Gdzie nie pójdę, wszędzie baby. Na poczcie baby, w sklepie baby, w urzędzie baby. Gdy byłam obsługiwana na poczcie, za szybą siedziała baba, która w trakcie przyjmowania ode mnie wpłaty prowadziła rozmowę z drugą zatrudnioną na poczcie babą. Niespełna pięć minut mojej przygody z pocztą i mimo woli dowiedziałam się, co pocztowe… Read More kobieta pracująca….

Bez kategorii

Baba babom!

Przyznam się po dobroci. Lubię gotować, prać, sprzątać, haftować, robić pisanki i wyprawiać inne reakcyjne fantasmagorie. Z prawdziwym wstrętem chodziłam do pracy, a karierę zawodową uważałam za prawdziwe utrapienie. Facetów, którzy doprowadzają kobiety do tzw. niechcianej ciąży i nie zamierzają się żenić, skazywałabym na kastrację i tatuowałabym im na czole gigantyczne 0! Przygotowania do świąt,… Read More Baba babom!