Bez kategorii

Beka z hejterów

Zdarza się, że na pocztę moją lub mojego Męża przychodzi wiadomość od osoby, która jest niezadowolona z naszych poglądów. Zauważyłam, że niektórzy bacznie śledzą programy i wylewają swe frustracje na bieżąco. Bardzo nas to śmieszy, bo skoro komuś coś się nie podoba to przecież nie musi oglądać. Już najciekawsze jest to, że niektórzy oglądają ale… Read More Beka z hejterów

Bez kategorii

Być feministką to sroga siara!

Ilekroć słucham wynurzeń feministek w mediach utwierdzam się w przekonaniu, że swoje przykre doświadczenia chcą przekuć w ideologię masowego odwetu kobiet na mężczyznach. Liderki ruchu feministycznego zawsze opowiadają o przemocy, wykorzystywaniu i innych krzywdach jakich one osobiście zaznały. To tak jakby użytkownik samochodu po kolejnej awarii stwierdził, że największym wrogiem ludzi są samochody i zażądał… Read More Być feministką to sroga siara!

Bez kategorii

Wakacje, wakacje i po wakacjach

Tak sobie myślę, że wakacje zostały wymyślone po to, żeby oderwać się od kieratu codzienności. Najlepszy byłby wypoczynek i robienie czegoś, na co nie mamy czasu w pozawakacyjnym zabieganiu. Dlatego też nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego skazujemy się na katorgę zbytniego podróżowania, mam tu na myśli zwłaszcza korzystanie z usług linii lotniczych. Ta bieganina… Read More Wakacje, wakacje i po wakacjach

Bez kategorii

kobieta pracująca….

Baby, wszędzie baby… Gdzie nie pójdę, wszędzie baby. Na poczcie baby, w sklepie baby, w urzędzie baby. Gdy byłam obsługiwana na poczcie, za szybą siedziała baba, która w trakcie przyjmowania ode mnie wpłaty prowadziła rozmowę z drugą zatrudnioną na poczcie babą. Niespełna pięć minut mojej przygody z pocztą i mimo woli dowiedziałam się, co pocztowe… Read More kobieta pracująca….

Bez kategorii

Baba babom!

Przyznam się po dobroci. Lubię gotować, prać, sprzątać, haftować, robić pisanki i wyprawiać inne reakcyjne fantasmagorie. Z prawdziwym wstrętem chodziłam do pracy, a karierę zawodową uważałam za prawdziwe utrapienie. Facetów, którzy doprowadzają kobiety do tzw. niechcianej ciąży i nie zamierzają się żenić, skazywałabym na kastrację i tatuowałabym im na czole gigantyczne 0! Przygotowania do świąt,… Read More Baba babom!